Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: ZORIN  (Přečteno 1784 krát)

jopisk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
ZORIN
« kdy: 28 Srpna 2011, 16:36:07 »
Ahojte nainštaloval som si dnes tento novy linux z ubuntu a nedokažem tam zmenit jazyk ,neviete mi s tym pomôct -dakujem ,pri inštalacii som si dal cz a je to stale len v eng

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: ZORIN
« Odpověď #1 kdy: 28 Srpna 2011, 17:39:30 »
Aké máš prostredie? gnome-language-selector?
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

jopisk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: ZORIN
« Odpověď #2 kdy: 28 Srpna 2011, 18:41:15 »
gnome

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: ZORIN
« Odpověď #3 kdy: 28 Srpna 2011, 19:11:12 »
Stlač alt+F2 a zadaj gnome-language-selector.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

jopisk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: ZORIN
« Odpověď #4 kdy: 28 Srpna 2011, 19:26:08 »
mam tam english

jopisk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: ZORIN
« Odpověď #5 kdy: 28 Srpna 2011, 19:56:12 »
tak konečne sa mi to podarilo ,ale bolo to nejake divne aj tak ,,dakujem ti za ochotu

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: ZORIN
« Odpověď #6 kdy: 28 Srpna 2011, 19:59:42 »
Nie je za čo. Ale systém budeš mať preložený na cca 69% (možno viac). Ako druhú si tam daj češtinu. To znamená, že všetko čo bude v SK budeš mať v SK a ostatné budú v CZ a ak by niečo nebolo v CZ tak to bude v AJ.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

jopisk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: ZORIN
« Odpověď #7 kdy: 16 Září 2011, 06:38:52 »
Ahoj   objavil sa mi zasa jeden problem ,s ktorým sa sa ešte nestretol ,,inštaloval som ten novy Zorin už par krat a všetko prebehlo ok až teraz ,,ked idem inštalovať tak sa dostanem až na vyber particii a tam mi vôbec neponuka na vyber kde ho chcem nainštalovať ,pritom tam mam win 7 aj mendrivu ,ukaže mi len cely disk a vypíše že neobsahuje žiadny operačny system ,,a zahadne je pre mna že ak dam iny napriklad čiste ubuntu ,alebo mandrivu ,či open suze ,všetky mi najdu disk a aj ponukaju miesto kde nainštalovať ,len tento zorin to robi ,,poradte mi prosím čo stym

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: ZORIN
« Odpověď #8 kdy: 16 Září 2011, 15:34:45 »
Ahoj   objavil sa mi zasa jeden problem ,s ktorým sa sa ešte nestretol ,,inštaloval som ten novy Zorin už par krat a všetko prebehlo ok až teraz ,,ked idem inštalovať tak sa dostanem až na vyber particii a tam mi vôbec neponuka na vyber kde ho chcem nainštalovať ,pritom tam mam win 7 aj mendrivu ,ukaže mi len cely disk a vypíše že neobsahuje žiadny operačny system ,,a zahadne je pre mna že ak dam iny napriklad čiste ubuntu ,alebo mandrivu ,či open suze ,všetky mi najdu disk a aj ponukaju miesto kde nainštalovať ,len tento zorin to robi ,,poradte mi prosím čo stym
Manuálne rozdelenie. Ale to bude asi iba nejaký bug, nakolko Zorin je v podstate Ubuntu.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

jopisk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: ZORIN
« Odpověď #9 kdy: 18 Září 2011, 15:38:35 »
ale ved ano to viem ,ale preto je to nejako divne ,čista inštalačka ubuntu ide bez problemov a tato za svet nie

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.