Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Counter-Strike 1.6 + zBot - Nevyřešitelný problém  (Přečteno 1040 krát)

akalain

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Counter-Strike 1.6 + zBot - Nevyřešitelný problém
« kdy: 15 Dubna 2010, 13:34:40 »
Dobrý den.

Bylo to tu řešené už snad milionkrát ale ani jeden z návodů nefungoval. Takže se omlouvám předem, že to tu bude po milionkrát prvé, ale za zkoušku nic nedám a možná mi dá někdo radu na míru.

Po instalaci CSka přes wine 1.2 mi hned po prvním spuštěním hra spadla okamžitě po prvním kliknutím v hlavní nabídce zamrzla tak, že už jsem se nedostal ani na plochu nebo kamkoli jinam. To vyřešil bohužel jenom tvrdý restart.

Hru jsem pak zkusil spustit v okne s parametrem: wine "C:\...\...\...\hl.exe" -nomaster -game cstrike -window
Hru sem sice nerozjel, ale nemusel sem restartovat komp a navic mi wine vyhodil hlášku: The program hl.exe has encountered a serious problem and need to be close. (Prostě hláška jak z widlí). Navíc jsem si tak všiml že se ve hře nevykreslí textboxy ani comboboxy v dialogových oknech.

Našel sem tady na forku že to můžou způsobovat chybějící fonty. Ty jsem nahrál a stále ta samá situace.

Pak, že je to prý ovladačem (ATI Radeon HD2400) a že mám nahrát propertiární ovladač, ale ten mám a situaci to neřeší.

Myslíte, že s tím co jsem popsal mi dokážete poradit?

P.S.: Používám 10.04 LST ale nerozjedu to ani v 9.10, 9.04 a v 8.10 (fakt jsem to zkoušel)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.