Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - rentrod

Stran: [1]
1
V HandBrake lze vše nastavit a před převodem můžeš využít funkci video preview: https://www.youtube.com/watch?v=AfmVZcpp0mw

2
Volná diskuze kolem Linuxu a OSS / Xiaomi Redmi 4X
« kdy: 19 Červenec 2017, 21:41:04 »
Zdravím, mobilní telefon Xiaomi Redmi 4X již nemá problém se připojit v OS Ubuntu či Debian. Stačí přepnout na Přenos souborů (MTP) v telefonu.

3
Pomoc s hardwarem / Re:Xiaomi redmi 3s a ubuntu 16.04
« kdy: 24 Únor 2017, 16:25:18 »
Při zapojení do PC se ukáže položka v rolovacím menu - USB na nabíjení. Po rozkliknutí je menu POUŽITÍ USB - Pouze nabíjení, Přenos souborů (MTP), Přenos fotek (PTP). Stačí zvolit Přenos souborů (MTP) a Nautilus zobrazí vnitřní paměť i případnou kartu. Pozor! V Xfce Debian Jessie mi Thunar neviděl telefon (jako tobě). Nainstaloval jsem Nautilus, restartoval PC a Thunar začal můj telefon Xioami Redmi 3S vidět. Další návod co jsem našel byl: Nastavení - pro vývojáře - ladění USB (povolit - zatržítkem). Toto jsem netestoval. Jak se do menu dostat: V Nastavení ze zobrazí LUPA a zde se napíše "pro vývojáře". Jinak se do toho menu nedostaneš. Ale dávej pozor co nastavuješ!

4
Používám Simple Scan v3.14.0, skener Epson Perfection V19 a naskenované dokumenty jsou stejné. Šoupátka na jas, kontrast a kvalitu se nemění, zůstávají nastaveny tak jak jsou.

5
Multimedia, foto, video, zvuk / Re:problém s libavcodec
« kdy: 09 Prosinec 2016, 18:24:38 »
Zde máš i obrázek (bod 24), jak to má vypadat, funkční i pro Linux Mint 13 Maya LTS:  http://askubuntu.com/questions/851190/how-to-update-libavcodec-on-ubuntu-14-04

Stran: [1]