Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: iPAQ pocket pc H3800  (Přečteno 1608 krát)

zenwalker

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 72
    • Richard Knop
iPAQ pocket pc H3800
« kdy: 25 Prosince 2007, 01:36:42 »
Dobry vecer (skor rano:D),

Mam mensi problem s prepojenim mojho pdacka s laptopom, na ktorom mam naisntalovany linux mint (povodne ubuntu, ale tam som mal mensie problemy...). Mam nainstalovany synce podla navodu http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=136257 a takisto mam nastavenu polozku pda v nautiluse podla navodu http://ubuntuforums.org/showpost.php?p=854587&postcount=1.

Spustil som:

Citace
synce-trayicon

V menu sa objavila ikonka synce, ale vypise mi to "no device connected" (pricom pdacko je pripojene).

Dalej som skusal:

Citace
sudo-synce-serial-start

Tak tuna uz iPAQ zacal reagovat, vyskocilo okienko "Connecting to host"... lenze sa nic nestalo... potom "Connecting to host retry 2"... retry 3 a nakoniec retry 4... Proste sa nepodarilo nadviazat spojenie.

Tak do tretice som sa skusal na iPQW dostat z pracovnej plochy, aj z polozky places aj z nautila. Tu ma privitala chybova hlaska Couldn't display "synce:///". The attempt to log in failed..

Tak uz fakt neviem, ako s tym dalej pohnut, tak snad niekto bude vediet v com je problem...

Btw stastne a vesele :D
« Poslední změna: 25 Prosince 2007, 01:39:47 od zenwalker »
Toshiba Satellite L35-S2366 (Intel CoreDuo T2060, 2GB DDRAM2 667, ati radeon xpress 200M)
Ubuntu 8.10

zenwalker

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 72
    • Richard Knop
Re: iPAQ pocket pc H3800
« Odpověď #1 kdy: 25 Prosince 2007, 17:25:31 »
Vyzera to, ze nikto mi nepomoze. Este ma napadlo vyskusat rozbehat pod wine activesync... to by teoreticky mohlo fungovat, ale potom uz fakt neviem.
Toshiba Satellite L35-S2366 (Intel CoreDuo T2060, 2GB DDRAM2 667, ati radeon xpress 200M)
Ubuntu 8.10

alanos

  • Host
Re: iPAQ pocket pc H3800
« Odpověď #2 kdy: 07 Ledna 2008, 20:18:29 »
A co přesně synchronizuješ ? Jedniné co jsem přitom používal byl přenos souboru , což padlo při fungovaní integrovaných čteček na mem notebooku.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.