Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ktora aplikacia taha z netu? [vyřešeno]  (Přečteno 3182 krát)

existpierre

  • Host
Ktora aplikacia taha z netu? [vyřešeno]
« kdy: 09 Ledna 2008, 21:08:58 »
Cafte

Neviete niekto pls, ako zistim, ktora aplikacia stale nieco stahuje z internetu? Nemam pustene ziadne aplikacie a stahuje mi to rychlostou od 12 do 20 KiB/s.

Napriklad ze

amarokapp           DL 12KiB/s   UL   1KiB/s
« Poslední změna: 11 Ledna 2008, 16:32:18 od Anna Taliánová »

oyankee

  • Host
Re: Ktora aplikacia taha z netu?
« Odpověď #1 kdy: 10 Ledna 2008, 07:37:37 »
Cafte

Neviete niekto pls, ako zistim, ktora aplikacia stale nieco stahuje z internetu? Nemam pustene ziadne aplikacie a stahuje mi to rychlostou od 12 do 20 KiB/s.

Napriklad ze

amarokapp           DL 12KiB/s   UL   1KiB/s

Amarok :-)

existpierre

  • Host
Re: Ktora aplikacia taha z netu?
« Odpověď #2 kdy: 10 Ledna 2008, 09:34:41 »
omg :D :D. Vazne by sa mi take nieco siklo. Nieco mi taha z netu a ja neviem co.

« Poslední změna: 11 Ledna 2008, 16:30:14 od Anna Taliánová »

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Ktora aplikacia taha z netu?
« Odpověď #3 kdy: 10 Ledna 2008, 09:39:09 »
Ak používaš Firestarter, tak si ho spusti a hneď na prvej strane máš výpis "active connections", možno podľa služby budeš vedieť čo to je...
Mne inak net beží tiež nonstop na cca 0 - 1,5 kBps, ale nejak to neriešim, nie sú to také čísla ako u teba.

oyankee

  • Host
Re: Ktora aplikacia taha z netu?
« Odpověď #4 kdy: 10 Ledna 2008, 11:14:50 »
Me to pride jako zombie proces po Amaroku. Po netu je toho dost napsano. Vetsinou lidi pisou, ze jim nejde zabit a obcas maji problem se startem amaroku samotneho.
« Poslední změna: 11 Ledna 2008, 16:30:50 od Anna Taliánová »

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Ktora aplikacia taha z netu?
« Odpověď #5 kdy: 10 Ledna 2008, 11:38:12 »
Ak som ja správne pochopil, existpierre hľadá program ktorý by mu zobrazil aká aplikácia a koľko ťahá z internetu, tan amarokapp tam uviedol ako príklad ako by to mohlo vyzerať...
(Dúfam že sa nemýlim)
« Poslední změna: 11 Ledna 2008, 16:31:24 od Anna Taliánová »

dumi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1152
Re: Ktora aplikacia taha z netu?
« Odpověď #6 kdy: 10 Ledna 2008, 11:42:11 »
Mne inak net beží tiež nonstop na cca 0 - 1,5 kBps, ale nejak to neriešim, nie sú to také čísla ako u teba.
ak máš spusteného pidgina alebo evolution je to normálne, ale neverím, že nejaký proces si len tak sám (s výnimkou updatov) sprístupní sieť bez toho, že by si o tom vedel.
AMD Sempron 2500+, GF 5200FX, 1,5GB RAM, Ubuntu 8.04

oyankee

  • Host
Re: Ktora aplikacia taha z netu?
« Odpověď #7 kdy: 10 Ledna 2008, 12:34:38 »
Ak som jaq správne pochopil, existpierre hľadá program ktorý by mu zobrazil aká aplikácia a koľko ťahá z internetu, tan amarokapp tam uviedol ako príklad ako by to mohlo vyzerať...
(Dúfam že sa nemýlim)
Aha, spatne chapu. Vsechno spatny, vsechno spatny, s kym mluvim, vsechno spatny Bozenko. :-)

existpierre

  • Host
Re: Ktora aplikacia taha z netu?
« Odpověď #8 kdy: 10 Ledna 2008, 13:33:33 »
Ak som jaq správne pochopil, existpierre hľadá program ktorý by mu zobrazil aká aplikácia a koľko ťahá z internetu, tan amarokapp tam uviedol ako príklad ako by to mohlo vyzerať...
(Dúfam že sa nemýlim)

jj presne to som myslel :) , ale uz som na to prisiel. Skusal som amaroK pre GNOME, zvany Exaile, no a nahraval som cez streamripper.Ta aplikacia este nie je zrejme doladena, lebo mi spadla, no streamripper bezal dalej, stale stahoval music zo stream radia

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.