Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: indicator-applet-session - chyba vypnutie confirm dialogu  (Přečteno 1079 krát)

Marcel Gavalier - Gavo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 109
    • Facebook - GavoStar
indicator-applet-session - chyba vypnutie confirm dialogu
« kdy: 02 Září 2009, 17:39:44 »
Hosi mohli by se sa prosim pozriet ci aj vam chyba moznost zaskrtnut "Nezobrazovat potvrdzujuci dialog". U 9.04 som to mal zaskrtnute hned po kliknuti na restart logout suspend shutdown alebo iny prikaz hore na liste mi automaticky urobil akciu hned. Teraz mi vyhodi potvrddzivacie okno s casomierou 60s. Viem ze u stareho 9.04 sa to dalo vypnut.

Celkovo to je divne. Lebo som pozeral histriu tej app a verzia 0.1 bola pre 9.04, teraz je verzia 0.2 pre 9.10 a nemam tam tu mooznost. Zaujmave na tom je to ze v sympaticku mam nainstalovane 0.2 balik, ale about na tej app mi pise ze 0.1 tak neviem, rozmyslal som ze stiahnem 0.2 z lauchpadu ale je tam gz.tar a ja mam stale problem nakomplivoat pomocou make install. Vzdy mi hodi chybu a uz nemam nervy :D. Takze nejaky deb balicek som ale nenasiel.

Staci ak mi pozriete ci aj vam ten applet nedovoluje odsktnut potvrdzujuci dialog!

Diky
Po 19:00 sa k odpovedi neodpracujes! - Vsetci kukaju vecerne spravodajstvo!  :/
Ubuntu 9.10 "na tvrdo"
XPS M1530 CORE 2 DUO T8300 2.40GHz,800,3M Memory Dual Channel 3.0GB (1X2GB + 1X1GB) 667 MHz DDR2 SDRAM Hard Drive 250GB Serial ATA (5400RPM) Graphics Card 256MB NVIDIA GeForce Go 8600M GT

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.