Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10  (Přečteno 9292 krát)

Pasha

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« kdy: 28 Února 2011, 21:36:09 »
Zdravím Vás. Předem se omlouvám, že zde zakládám nové vlákno, jelikož tato problematika tu byla mnohokrát řešena. Nicméně nic mi nepomohlo, proto bych se rád zeptal, jestli nyní někdo neví o nějakém řešení? Před pár dny jsem si nainstaloval nové ubuntu. Všechno šlo v pohodě, jako videa na youtube a nebo různé seriály např. Simpsonovi jdou v pohodě pořád, ale videa třeba na nova.cz, stream.cz atd nejdou. Jedná se nejspíše o flash pokud se nepletu. No, ale po instalaci ubuntu vše šlo!!! Mám dojem, že až jsem nainstaloval aktualizace, které se mi nabídly asi druhý den po instalaci, tak najednou konec. Nevím jestli je to těmi aktualizacemi, ale jak jsem po nich zkoušel pustit něco na nova.cz tak prostě nic. Akorát mě to píše na těch stránkách, ať si nainstaluju flash. Všechny možné balíky okolo flashe jsem zkoušel, prostě vše podle návodu na wiki a nic, pak jsem zkoušel i to, jak tam jsou řešeny ty problémy s flashem, tak odinstalovat případné balíky které by tomu mohly vadit a dát jen ten flashplugin-installer, taky dát flashplugin-nonfree, jak se radí pro instalaci, pak oba najednou plus ty další balíky co tam jsou napsané a nic prostě nic. Nejde to jak ve firefoxu, tak v google chrome. Jak říkám, po instalaci ubuntu to šlo VŠE, tak krucinál v čem může být problém??? Jo a zkoušel jsem to i přes vytvoření nového uživatele a tam taky nic. Pokud někoho něco napadne, tak Vám budu velice vděčný. Díky. V. Palata

Pasha

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re: Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #1 kdy: 02 Března 2011, 18:04:18 »
Dokonce jsem zkoušel downgrade na flashplugin-installer a flashplugin-nonfree na verzi 10.1 a prostě nic. Už nevím co mám dělat, aby mi šly ty videa, nejde to jak v mozille tak v google chrome. Nenapadá někoho něco? Podotýkám, že po instalaci ubuntu vše šlo, takže se to muselo roz...nějakýma balíkama. Díky

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #2 kdy: 02 Března 2011, 19:25:40 »
Mne prehrávať na stream.cz ide. Tento portál som videl prvý a asi posledný krát.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

oyankee

  • Host
Re: Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #3 kdy: 02 Března 2011, 23:09:20 »
Ve Firefixu v pluginech je vidět Shockwave flash? A jaké verze? Zkus ho zablokovat a znovu povolit.

Pasha

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re: Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #4 kdy: 07 Března 2011, 17:17:46 »
je to 10.2 r152 a zkousel jsem ho zakázat i povolit a nic. Celé ubuntu jsem znovu nainstaloval,ze začátku to chvíli šlo, tak asi jednou dvakrát a zas nic. Už jsem si dal místo google chrome chromium. Ale nejde to ani v něm ani v mozzile. Zkousel jsem dát jen flashplugin-installer, flashplugin-nonfree a taky každý zvlášť, taky adobe flashplugin, nevím co dál zkoušet. Prostě když pustím něco na nova.cz nebo stream, tak smůla. Jo akorát na nova.cz se přehraje reklama, ale samotný pořad už nejde a napíše mi to, že si mám nainstalovat flash. Přitom ho mám. Tak už fakt nevím. Zkoušel jsem různé rady atd, kombinace balíků, co mě napadlo. NIC! Nevím, co s tím sakra může být.

Pasha

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re: Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #5 kdy: 07 Března 2011, 18:55:47 »
Jinak ještě mě napadlo jestli to nemůže být ovladačem grafiky. Mám intel Graphics Media Accelerator 950, ale když dám dostupné ovladače, tak tam je akorát nějaký softwarový modem...NEVÍM ???

Pasha

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re: Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #6 kdy: 07 Března 2011, 19:08:50 »
Nevím jestli se mi nebude hodit něco z téhle str.http://intellinuxgraphics.org/, ale vůbec se v tom neorientuji.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #7 kdy: 08 Března 2011, 23:27:19 »
Tie už tam máš. Neviem v čom to môže byť. Mne to ide. A čo skúsiť iné distro?
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

BlueManCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 87
Re:Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #8 kdy: 21 Března 2016, 16:48:22 »
Teď jsem zrovna řešil stejný problém, nešli přehrávat videa na některých portálech (např. youbo.cz). V mém případě problém způsoboval mnou přidaný doplněk Adblock Ultimate, který stačí na stránce pouze deaktivovat.
Pokud vyřešíte problém určitého vlákna, připište do předmětu prvního dotazu [VYŘEŠENO].

Počítač: GA-Z170-D3H / IC i5-6400 SkyLake / Intel HD Graphic 530 / HyperX Fury 8GB RAM / WD10EZEX (WD Blue 1TB) / ATX-400PNF / ML X801
Distribuce: Debian 9.0 (x86-64)

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #9 kdy: 22 Března 2016, 10:02:11 »
Teď jsem zrovna řešil stejný problém, nešli přehrávat videa na některých portálech (např. youbo.cz). V mém případě problém způsoboval mnou přidaný doplněk Adblock Ultimate, který stačí na stránce pouze deaktivovat.

No, treba se sem puvodni tazetel po peti letech jeste podiva :)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

BlueManCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 87
Re:Nejde přehrát video v prohlížeči - ubuntu 10.10
« Odpověď #10 kdy: 22 Března 2016, 11:51:27 »
No, treba se sem puvodni tazetel po peti letech jeste podiva :)
No, předpokládám, že už asi ne..  :D
Ale dávám to sem, kdyby měl někdo další podobný problém..
Pokud vyřešíte problém určitého vlákna, připište do předmětu prvního dotazu [VYŘEŠENO].

Počítač: GA-Z170-D3H / IC i5-6400 SkyLake / Intel HD Graphic 530 / HyperX Fury 8GB RAM / WD10EZEX (WD Blue 1TB) / ATX-400PNF / ML X801
Distribuce: Debian 9.0 (x86-64)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.