Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Špatná instakace  (Přečteno 745 krát)

Erdy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Špatná instakace
« kdy: 28 Dubna 2011, 21:09:35 »
Zdravím,
mám problém, dnes mi linux nabídl přechod na novou verzi 11.4 tak jsem souhlasil, linux se mi stáhl a nainstaloval, ovšem po restrtu PC mi naskočí plocha a neustále dokola mi tam naskakují ikiony a zase mizí, nenaskočí ani hlavní nabádka panelu, už jsem zkoušel PC restaqrovat ale pořád dokola mi to bliká, nemůžu nic dělat. Špatně se to nainstalovalo nebo je někde nějhaký problém?

díky za odpověď případně jak mám postupovat
« Poslední změna: 28 Dubna 2011, 21:11:22 od Erdy »

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Špatná instakace
« Odpověď #1 kdy: 28 Dubna 2011, 21:17:47 »
Je niekde problem. Skus v prihlasovacej obrazovke vybrat ine sedenie. Po zadani mena sa dole zpristupni panel s vyberom moznost. Ak sa dostanes do klasickeho gnome tak mas na pol vyhrane. :)
Aky mas hardver? Nemal si nahodou nainstalovane neslobodne ovladace pred povysenim na novu verziu?(aj ked to by asi nenabehlo prostredie vobec)
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

haas12345

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Re: Špatná instakace
« Odpověď #2 kdy: 28 Dubna 2011, 21:21:21 »
Toto mi delalo, kdyz sem si chtel pustit unity s grafickou kartou GMA 500, no po ugradu sem nahodil ubuntu a nenajela mi ani prihlasovaci obrazovka :D zkus se prihlasit pod ubuntu classic ;)

Erdy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: Špatná instakace
« Odpověď #3 kdy: 28 Dubna 2011, 21:25:16 »
Problém je že nemůžu dělat vůbec nic, jamile naběhne plocha tak to začne blikat a nemůžu ani kliknout.
Co se ovladačů týče, grafiku mám od Nvidia a když jsem měl linux 1.10 tak mi to hlásiilo že ovladačče jsou nesvobodné ale neinstaloval jsem je. Nyníá znovu instaluju linux 10.10 poté zkusínm znovu aktualizaci a pak uvidím.

To haas12345: a v ubuntu classic mám dělat co? když mi to tam poběží tak už mám jen přes to\,

haas12345

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Re: Špatná instakace
« Odpověď #4 kdy: 28 Dubna 2011, 21:27:42 »
Tak ja nevim, ja sem si odinstaloval celou unity, protoze ta mi proste nejede...
Jeste muzes zkusit bud nak nahodit terminal, nebo v recovery modu odinstalovat unity pres prikaz ;) (sudo apt-get remove unity)
Me pomohlo jen toto :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.