Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: [RP]Pár nápadů  (Přečteno 11967 krát)

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
[RP]Pár nápadů
« kdy: 13 Června 2012, 21:15:41 »
Ahojte,
zde sepíši pár nápadů pro další (případnou) ReleaseParty. K tomuto mě přimělo (nejen) přečtení tohohle: http://www.root.cz/zpravicky/registrace-na-rijnove-konference-spustena-future-media-track-oznamen/
  • releaseparty pořádat ve velkém - umožnit i v.i.p. vstup (raut, diskuze s přednášejícími,...)
  • více přednášek - poslat pozvánky pro lidi, o které by mohl být zájem(přednášející) - chtělo by to třeba nějaké lidi z root.cz ; linuxexpres.cz, pirati.cz a třeba i někoho z phoronixu( - tady by možná byl potřeba nějaký honorář - podle počtu prodaných vip)
  • rp pořádat v Brně nebo Ostravě
  • jak již bylo ,,nakousnuto,, dříve - zařadit do programu i přednášky v angličtině
  • rp pořádat 1 ročně (a nebo jen u vydání LTS?)
  • nemusí jít jen o ubuntu - přidat třeba ipv6, debian, ...
  • domluvit si reklamu na dalších linuxových webech - aby o tom vědělo co nejvíce lidí
  • finální verze programu by měla být k dispozici tak 2 měsíce před party - zároveň se spuštěním reklamní kampaně
  • pokud nejsou finance, zkuste uspořádat sbírku na pledgie.com
« Poslední změna: 13 Června 2012, 21:19:53 od František Zatloukal »
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:[RP]Pár nápadů
« Odpověď #1 kdy: 13 Června 2012, 23:14:00 »
1) Diskuse s přednášejícími je možná vždy, za to nikdo platit nebude (vstupné se prožere na rautu)
2) Na poslední RP byli i zminovaní Piráti
3) No comment
4) Dost se o tom uvažuje
5) Na posledním RP se enřešilo jen Ubuntu
6) Je pravda, že letos to moc vidět nebylo
7) Chachá... nikdo ti dva měsíce před nic neslíbí ani na 40%
8) Musím googlit co to je, určitě to zná v česku spousta lidí...

Děkujeme za nápady, ale byls na RP vůbec?
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:[RP]Pár nápadů
« Odpověď #2 kdy: 13 Června 2012, 23:14:08 »
Nápady jsou to hezké, ale musím říct, že nijak převratné* -- na to, proč takhle RP nevypadají je u většiny bodů jednoduchá odpověď -- nejsou lidé. Dokud bude organizace na dvou lidech, kteří kromě toho mají milion dalších povinností (a to nemluvím o těch mimo Ubuntu), tak si můžeme o nějaké větší akci nechat jen zdát.

Co se LinuxDays týče, tak to je úplně jiná liga. Do organizování téhle konference jsem tak trochu zapojen a je to úplně o něčem jiném. Bavíme se o situaci, kdy to celé organizují "profíci" jak ze SUSE, tak z FITu, kteří mají kromě jiného mnohem víc zkušeností.


*) Taky si umím říct, co by se mi líbilo, ale udělat to je pak něco trochu jiného :)

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re:[RP]Pár nápadů
« Odpověď #3 kdy: 14 Června 2012, 07:20:15 »
2sachy - ano, vím, že poslední akce nebyla jen o Ubuntu, program jsem četl, měl jsem v plánu se tam objevit, nakonec mi to nevyšlo :(, už jsem do nějakého threadu psal, tady jsem se to pokusil v bodech shrnout.
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.