Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Linux na SD kartě  (Přečteno 10676 krát)

Jakub Vaněk

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 752
    • Web programátora a studenta Jakuba Vaňka
Re:Linux na SD kartě
« Odpověď #25 kdy: 10 Dubna 2016, 17:08:18 »
Ano, řešili jsme to a Bohužel to nejde. Napsala jsem jim e-mail a ani neodpověděli a na telefonické podpoře mi řekli, že jsem si měla rozmyslet, co si koupím, že vyměnit licenci nejde.
Tak to bych je poslal do pr...
Někde jsem se dočetl o WPS Office (http://wps-community.org/), jestli to teda pomůže.
Notebook: Lenovo Thinkpad X200, Xubuntu 16.04

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Linux na SD kartě
« Odpověď #26 kdy: 10 Dubna 2016, 17:31:38 »
No vlastně mě ani ta jejich arogance nepřekvapuje. Snad nebude tak velký problém tu licenci vyměnit. Napsal bych na všemožné fóra, někdo se najít musí.

Pak se ještě diví, že si ten jejich SW lidi radši stáhnou. Dobře jim tak.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Abby

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1338
Re:Linux na SD kartě
« Odpověď #27 kdy: 10 Dubna 2016, 18:00:15 »
Jakub Vaněk: podívám se, děkuji. Však to je i jeden z důvodů, proč se chci Windows definitivně zbavit a nechat si je maximálně jako herní konzoli. Ale Bohužel je to dost obtížné.


martyj: to ano, myslí si, že mají monopol. Ale ono se to může lehce změnit, ostatně Windows 10 nejsou zase až tak oblíbené a Windows 10 Mobile je vysloveně propadák včetně telefonů. A kupovat Office za 3k nebo platit měsíčně za Office 365 se domácnostem nevyplatí. Škoda, že Libre Office není zrovna vážnou konkurencí. A také škoda, že iWorks Apple neuvolnil i pro jiné systémy, myslím, že by měli úspěch.

voltaren

  • Host
Re:Linux na SD kartě
« Odpověď #28 kdy: 15 Dubna 2016, 19:23:01 »

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Linux na SD kartě
« Odpověď #29 kdy: 15 Dubna 2016, 19:28:06 »
http://www.linux-mint-czech.cz/vypalovani-na-sd-kartu-ano

To zvládne i unetbootin, ale pořád je tu problém s těmi zápisy. Bootovaní live systému z SD karty ano, ale instalace je nesmysl.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.