Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nexus 4  (Přečteno 14654 krát)

latka.andy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Nexus 4
« kdy: 18 Dubna 2016, 20:52:17 »
Ahoj, prehladal som forum o nic konkretne som nenasiel. Chcem sa vas chlapci spytat mate niekto konkretne skusenosti s instalaciou a funkcnostou ubuntu touch na lg nexus 4? Nexus je v zozname podporovanych zariadeni no chcel by som aby ste sa podelili s konkretnymi problemami ktore ste zaregistrovali ako napr. nefunkcna wifi, gps a pod. Zvazujem nad kupou nejakeho ojazdeneho nexusa a nainstalovat si sam ubuntu touch. Dakujem  :)

Standa99

  • Host
Re:Nexus 4
« Odpověď #1 kdy: 19 Dubna 2016, 13:54:59 »
Nexus 4 jsem před rokem prodal a před tím jsem Ubuntu Touch zkusil. Nevím, kam se to za ten rok posunulo, ale tehdy to bylo nic moc. WiFi jela, GPS netuším (nějaká appka byla, ale už nepamatuju na její funkčnost) a SIM kartu už jsem v něm neměl. Od té doby mám Nexus 6 a znova bych to nezkoušel, pokud na něj image existuje.

madmike

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re:Nexus 4
« Odpověď #2 kdy: 26 Dubna 2016, 15:07:00 »
ahoj, instaloval som si nedavno U Touch ako dalsiu rom pomocou MultiROM-u a uplne v pohode, zakladna funkcionalita - volania, sms, wi-fi funguje, baterka vydrzi (gps som neskusal). Chvilu si zvykas na to ze nemas tlacitko spat, ale ide to. Horko zaplaces, ze ani gmail klient nie je nativne, ale len web rozhranie, cize robis kompromisy a stale potlacas pachut, ze je to "nedorobene". Takto by sa dalo pisat hodne, tak ak ta zaujima nieco konkretne napis.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.