Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nelze připoji iphone -Linux mint  (Přečteno 3207 krát)

Mahuta

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
  • Everything is possible
Nelze připoji iphone -Linux mint
« kdy: 24 Dubna 2016, 13:29:08 »
Zdravim,  nějakou dobu se již zabývam jak připojit iPhone 4 v Linux Mint KDE SC 17.3         Musim říci že v Kubuntu mi to šlo,tedy  jedna se mi o import fotek do PC. 
 V Nautilusu se mi sice telefon objeví,ale  hlasí tohle "Zařízení „Papa - iPhone“ je uzamčeno. Zadejte heslo k zařízení a klikněte na „Zkusit to znovu"  ikdyž telefon je odemčen.   A také "přístup odepřen"  V Dolphinu se neobjeví,lze jej vyhledat přes složky,ty jsou však prazdné. Nejsem nijak zkušený uživatel.
   Zkusil jesm hledat na netu,i lecos z teho vyzkoušel ale bezuspěšně. Instalovat znovu Kubuntu se mi nechce a  co si vzpominam tak v Linux Mint Cinamon byl phone možne otevřít také.
   Diky za rady
« Poslední změna: 24 Dubna 2016, 14:00:19 od Mahuta »
Lenovo ThinkPad X200s, Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU 1.60GHz,  4G RAM,   Linux Mint KDE 17.3  64-bit

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Nelze připoji iphone -Linux mint
« Odpověď #1 kdy: 24 Dubna 2016, 20:33:23 »
Pokud je to jednorázová akce, vyřešil by to i Virtualbox.

Jinak co tohle ? https://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?t=161739

Popisuje to samé. Nepomohlo ?
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Mahuta

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
  • Everything is possible
Re:Nelze připoji iphone -Linux mint
« Odpověď #2 kdy: 24 Dubna 2016, 21:01:26 »
Diky také jsem našel a nepomohlo.   Mam i Win XP který jinak nepoužívam ,ale kvuli  fotce kterou parkrat do tydne-někdy i vicerat,potřebuji poslat,se mi nechce restartovat comp a tak hledam řešení.  Jasně mužu si pořídit foták atd.  Jedna se mi čistě o přesun fotek z iPhnu do pc,což by teoreticky mělo jit.
Lenovo ThinkPad X200s, Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU 1.60GHz,  4G RAM,   Linux Mint KDE 17.3  64-bit

ukomir

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 141
Re:Nelze připoji iphone -Linux mint
« Odpověď #3 kdy: 25 Května 2016, 15:05:52 »
Na androide používam apku Airdroid.Funguje to cez internetovú stránku.V prehliadači sa zadá stránka,v mobile sa cez foták (rc kod?) potvrdí prihlasenie a potom to funguje ako klasický manager.A cez to si posielam foto z mobilu do PC.Na iOS možno apka AirDrop?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.