Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Autor Téma: Pády Heroes of might & magic 1 a 2 - GOG - Dosbox  (Přečteno 1288 krát)

lachim

• Návštěvník
  • *
    • Zobrazit profil
Pády Heroes of might & magic 1 a 2 - GOG - Dosbox
« kdy: 16 Srpen 2016, 12:14:21 »
Ahoj,

chtel jsem si ted na dovoleny opet zahrat Homam 1 a 2 koupeny na GOGu a obe hry po stisknuti konce kola spadnou s hlaskou ... (SIGSEGV) (core dumped) ...

Zkouseno na Ubuntu 16.04. Oboje jsem hral asi pred pul rokem na Ubuntu 14.04 a bez problemu.

Jde o nejaky bug dosboxu v xenialu nebo zmenili instalacku na GOGu? Mate s tim nekdo zkusenost a muzete to bud potvrdit nebo vyvratit ze vam to chodi bez problemu?

Zkousel jsem ruzna nastaveni dosbox.conf vcetne konfiguraku od gogu pro windows a stale padaji ve stejnou chvili po stisknuti tlacitka konce kola.

M.

lachim

• Návštěvník
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Pády Heroes of might & magic 1 a 2 - GOG - Dosbox
« Odpověď #1 kdy: 18 Srpen 2016, 02:51:32 »
Tak prece jen to bylo v nastaveni dosbox.conf. Stacilo nastavit core na normal (auto i dynamic zpusobovalo pady). Ted uz vse ok :-)

Deadly

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
Re:Pády Heroes of might & magic 1 a 2 - GOG - Dosbox
« Odpověď #2 kdy: 18 Srpen 2016, 20:54:24 »
Tak to je fajn. Už jsem se lekl. Pužívám taky DOSBox, ale jsem ještě zatím na Ubuntu 14.04.  :)
Intel Core2 Quad CPU Q9400 2.66GHz, 4 GB RAM, GeForce GTX 750 Ti, ASUS Xonar DS, Ubuntu 14.04 64bit