Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu  (Přečteno 144539 krát)

pivik

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #50 kdy: 14 Září 2008, 13:12:38 »
Takže Thunar jsem rozchodil bez problémů.

Ještě jsem se chtěl zeptat, jak to bude vypadat s aktualizacema? Jak často vychází?

qUAKER

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #51 kdy: 14 Září 2008, 13:15:45 »
jednou za měsíc, pokud se něco za ten měsíc změní nebo při každé významné změně. Nebo při nalezení bugu v balíčku bude aktualizace toho jednoho balíku.

oyankee

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #52 kdy: 14 Září 2008, 18:46:51 »
Ahoj, tak jsem to zkusil a hodilo mi to same jako Robotics. Mam ted poskozene zavislosti.
Zkusil jsem 
sudo apt-get install --fix-broken
Citace
Čtu seznamy balíků... Hotovo
Vytvářím strom závislostí      
Čtení stavových informací... Hotovo
Opravuji závislosti... Hotovo
Následující extra balíky budou instalovány:
  e17 e17-data
Navrhované balíky:
  entrance
Následující NOVÉ balíky budou nainstalovány:
  e17 e17-data
0 aktualizováno, 2 nově instalováno, 0 k odstranění a 5 neaktualizováno.
82 instalováno nebo odstraněno pouze částečně.
Potřebuji stáhnout 0B/7445kB archivů.
After this operation, 12,8MB of additional disk space will be used.
Chcete pokračovat [Y/n]? y
VAROVÁNÍ: Následující balíky nemohou být autentizovány!
  e17-data e17
Instalovat tyto balíky bez ověření [y/N]? y
(Čtu databázi ... nyní je nainstalováno 176822 souborů a adresářů.)
Rozbaluji e17-data (z .../e17-data_0.16.999.043-cvs20080819-1_all.deb) ...
dpkg: chyba při zpracovávání /var/cache/apt/archives/e17-data_0.16.999.043-cvs20080819-1_all.deb (--unpack):
 zkouším přepsat soubor `/usr/share/xsessions/enlightenment.desktop', který je také v balíku enlightenment-data
dpkg-deb: podproces paste byl zabit signálem (Broken pipe)
Rozbaluji e17 (z .../e17_0.16.999.043-cvs20080819-1_i386.deb) ...
dpkg: chyba při zpracovávání /var/cache/apt/archives/e17_0.16.999.043-cvs20080819-1_i386.deb (--unpack):
 zkouším přepsat soubor `/usr/share/man/man1/enlightenment.1.gz', který je také v balíku enlightenment
dpkg-deb: podproces paste byl zabit signálem (Broken pipe)
Při zpracování nastaly chyby:
 /var/cache/apt/archives/e17-data_0.16.999.043-cvs20080819-1_all.deb
 /var/cache/apt/archives/e17_0.16.999.043-cvs20080819-1_i386.deb
E: Sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (1)

Odinstaloval jsem problémové balíky. Zkusim odinstalovat původni enlightment, což byla asi ta chyba.
« Poslední změna: 14 Září 2008, 18:55:37 od oyankee »

qUAKER

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #53 kdy: 14 Září 2008, 19:10:13 »
nové e17 se kope s původním enlightenmentem z ubuntu, proto vždy odinstalovat starý E16

oyankee

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #54 kdy: 14 Září 2008, 19:27:43 »
Ok, už vše ok. Musím říct, že je to opravdu to nejlepší, co jsem kdy na svém notasu viděl. Čumím na ta dynamická pozadí. Čumím na cpu aplet, který prostě hned funguje, čumím zatím jak vůl. Vidím, že to ještě není ůplně ono, ale asi dnes nepůjdu spát. Seru na práci. :o

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #55 kdy: 14 Září 2008, 20:55:19 »
Jsem také příznivcem e17. Vyzkoušel jsem jej již na několka mašinách "staršího" výkonu. Ovšem až tento projekt se mi zdá o poznání nejlepší. Mám jen jednu poznámku k celkovému vzhledu. Škoda, že převážná část aplikací, které se obecně používají nedokáží "nacucnout" excelentní vzhled prostředí e17 a jeho možnosti. Celkově pak systém působí nekonzistentně a aplikace GTK působí rize amatérským dojmem.
Pak mám otázku na téma jazykového balíčku: qUAKER až doděláš tu lokalizaci budu muset tento baliček instalovat samostatně z tvých repozitářů anebo to budeš mít provázané závislostmi na e17 a balíček se mi nainstaluje automaticky jakmile ho přidáš do repozitářů?
» Linux Mint on mini-ITX boards «

oyankee

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #56 kdy: 14 Září 2008, 23:40:16 »
Jestli jsem dobre pochopil, entrance je přihlasovaci manager. Jak ho zamenim za gdm. Dalsi vec je sporic. Musim neco stahnout, nebo tam jsou nejake default? Kdyz jsem ho zkousel, nezapnul se. Treti, jak mam rochodit exalt. Musim nejdrive stahnout balicek se zavislostmi a pak vypnout network-manager?

Jinak, nevim jestli uz to tady bylo, neco ke stahnuti je zde:
http://exchange.enlightenment.org
« Poslední změna: 15 Září 2008, 00:05:37 od oyankee »

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #57 kdy: 15 Září 2008, 09:31:00 »
No co se týče spořiče, tak po posledních updatech HH mi přestal chodit v Gnome. Tváří se to jako kdybych pořád pracoval. I přes časy, které mám nastaveny v PM. Faktem ovšem je, že ne na všech mašinách. Jiný HW jiný mrav.
Co se týče Exaltu tak já nejdříve odstranil NM a pak přidal Exalt. Všechno normální.
« Poslední změna: 15 Září 2008, 09:33:49 od GlidingFLY »
» Linux Mint on mini-ITX boards «

qUAKER

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #58 kdy: 15 Září 2008, 14:39:09 »
Jestli jsem dobre pochopil, entrance je přihlasovaci manager. Jak ho zamenim za gdm. Dalsi vec je sporic. Musim neco stahnout, nebo tam jsou nejake default? Kdyz jsem ho zkousel, nezapnul se. Treti, jak mam rochodit exalt. Musim nejdrive stahnout balicek se zavislostmi a pak vypnout network-manager?

Jinak, nevim jestli uz to tady bylo, neco ke stahnuti je zde:
http://exchange.enlightenment.org

entrance - nainstaluješ balík entrance pro login manager a kdyžtak entrance-edit-gui pro celkem nestabilní grafický konfigurátor a restartuješ počítač.

spořič - to taky nevím, musíš si povolit nejspíš X Screensaver v configuration panel->obrazovka a pak xscreensaver nastavit nějak.. vygoogluj, screensaver nepoužívám

exalt - nainstaluješ balík exalt, exalt_module pro modul na panel a exalt-daemon pro démona konfigurujícího síť při každém startu. odstraní to gnome network manager. pak restartuješ počítač.

a pro GlidingFLY: balíček s češtinou se bude instalovat zvlášť, bude nepovinný.
Ohledně GTK aplikací, stačí si nastavit nějaké téma v podobných/stejných barvách nebo si takové téma vytvořit, např. jednoduše s enginem Clearlooks nebo Murrine.
« Poslední změna: 15 Září 2008, 14:41:16 od qUAKER »

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #59 kdy: 15 Září 2008, 23:46:25 »
O.K. No čím více si hraju v DR17 zjišťuji, že stabilita není, alespoň u mne (i když Gnome chodí 100%), dobrá. Padá speciálně při konfiguracích nativního prostředí a to hlavně když pracuji s panelem (nevím proč tomu říkají shelf). A potom také když na ploše mám připojené disky a k nim si chci dát ikony, neboť ty on implicitně ignoruje a zobrazuje prázdná tlačítka s volume name disků.
Dále co se týče toho nastavení vzhledu pomocí podobného GTK. Funguje to dobře ovšem pouze virtuálně. Jakmile restartuji e17 tak je to v původním defaultu. Ale zajímavé je, že když pustím manažera témat gnome, tak se to aktivuje na posledně nastavený vzhled. Nepochopil jsem jak to někam zapsat, aby to chodilo hned po nástupu do desktopu DR17.
Pak mám další věc - numlock, ten se po náběhu DR17 nezapne i když při logoutu byl zapnut. Gnome si to pamatuje.
Pokud už se mi podaří vše nastavit a pracuji pouze s aplikacema tak je stabilita dobrá. Problémy dělá pouze nativní konfigurátor.
» Linux Mint on mini-ITX boards «

qUAKER

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #60 kdy: 16 Září 2008, 14:00:21 »
O.K. No čím více si hraju v DR17 zjišťuji, že stabilita není, alespoň u mne (i když Gnome chodí 100%), dobrá. Padá speciálně při konfiguracích nativního prostředí a to hlavně když pracuji s panelem (nevím proč tomu říkají shelf). A potom také když na ploše mám připojené disky a k nim si chci dát ikony, neboť ty on implicitně ignoruje a zobrazuje prázdná tlačítka s volume name disků.
Dále co se týče toho nastavení vzhledu pomocí podobného GTK. Funguje to dobře ovšem pouze virtuálně. Jakmile restartuji e17 tak je to v původním defaultu. Ale zajímavé je, že když pustím manažera témat gnome, tak se to aktivuje na posledně nastavený vzhled. Nepochopil jsem jak to někam zapsat, aby to chodilo hned po nástupu do desktopu DR17.
Pak mám další věc - numlock, ten se po náběhu DR17 nezapne i když při logoutu byl zapnut. Gnome si to pamatuje.
Pokud už se mi podaří vše nastavit a pracuji pouze s aplikacema tak je stabilita dobrá. Problémy dělá pouze nativní konfigurátor.

ohledně disků -> musíš si v configuration panel->appearance->icon theme zvolit téma ikon, které se pak pro disky použije. o té stabilitě při konfiguraci shelfu se ví, je to přecejenom pre-alpha a kdykoliv se dá použít F1. ohledně gtk, dáš si konfigurační panel, sekce Aplikace, dáš Nová aplikace, vytvoříš si spouštěč s příkazem gnome-settings-daemon, dáš aby se nezobrazoval v menu, a ten spouštěč pak použiješ ve "Startup applications"

ohledně numlocku, použij numlockx.

Robotics

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 251
    • nicmocweb
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #61 kdy: 17 Září 2008, 11:56:24 »
Dále co se týče toho nastavení vzhledu pomocí podobného GTK. Funguje to dobře ovšem pouze virtuálně. Jakmile restartuji e17 tak je to v původním defaultu. Ale zajímavé je, že když pustím manažera témat gnome, tak se to aktivuje na posledně nastavený vzhled. Nepochopil jsem jak to někam zapsat, aby to chodilo hned po nástupu do desktopu DR17.
Pak mám další věc - numlock, ten se po náběhu DR17 nezapne i když při logoutu byl zapnut. Gnome si to pamatuje.

Bude potřeba nainstalovat balík gtk-chtheme, ten spustíš a vybereš si gtk téma který potřebuješ a ono to vytvoří soubor .gtkrc, takže se to gtk téma načte vzdy.
Ubuntu na PC - Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz | (4MB/1333)MB GIGABYTE P35-DS4 P35 s775, DDR2 | DIMM DDR2 2GB, 800MHz, CL5, (Kit 2x1GB) | GK Point Of View GeForce 8800GTS | WD CAVIAR XL WD4000AAKS 400GB | DVD RW LG Black GSA-H55NR | ZD ZDROJ FX500-A (FORTRON) 500W ATX | Wireless Asus WL-1238G V2

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #62 kdy: 17 Září 2008, 12:57:45 »
qUAKER: na ten numlocks jsem už dávno zapoměl  ;) diky. S tím daemonem témat jsem to vyřešil podle tvé rady a funguje to bez potíží. Vyzkouším i tu radu od Roboticse. Díky.

Jinak obecně akceptuji, že se jedná ještě o začátek vývoje - alfa verze. Ale už nyní je vidět, že DR17 stojí za pozornost. Osobně se mi velice líbí a přeju tomuto prostředí úspěch a tuším, že bude, tak jako jsem tušil v roce 2005 když jsem poprvé instaloval Ubuntu desktop verze 5 Preview.
Používám téma "23oz" a je to téma jaké podle mne nemá obdoby nikde. Toto téma mne právě přimělo k tomu, zajímat se oč jde. No a pořád hledám k tomuto tématu GTK komplice, páč mám rád když prostředí je konzistentní. V Gnome používám jako nejoblíbenější SlicknesS plus ikony Black-White. Ale to příliš nezapadá i když to zas až tak úplně neuráží. Kdyby někdo někde něco viděl co se hodí do DR17 k 23oz šoupněte sem link. Témata dělat neumím, pouze si je přiupravuji  ;)
Zatím se ukazuje, že závislost DR17 na jiném prostředí je nutná. Přivítal bych, kdyby tomu v budoucnu tak nebylo. V této souvislosti mám další dotaz: nenašel jsem "informační oblast", kterou bych dal do shelfu kvůli takovým aplikacím jako je například Pidgin. Doposud se mi informace vylepují na aplikaci a to není dobré. Něco jsem zkoušel ale nedopadlo to dobře. Dá se to? Vůbec?
» Linux Mint on mini-ITX boards «

Robotics

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 251
    • nicmocweb
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #63 kdy: 17 Září 2008, 14:28:46 »
Tak sem našel něco o čem sem nevěděl, je to obdoba xfce-look kde-look apod. http://www.e17-stuff.org
Ubuntu na PC - Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz | (4MB/1333)MB GIGABYTE P35-DS4 P35 s775, DDR2 | DIMM DDR2 2GB, 800MHz, CL5, (Kit 2x1GB) | GK Point Of View GeForce 8800GTS | WD CAVIAR XL WD4000AAKS 400GB | DVD RW LG Black GSA-H55NR | ZD ZDROJ FX500-A (FORTRON) 500W ATX | Wireless Asus WL-1238G V2

qUAKER

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #64 kdy: 17 Září 2008, 16:09:36 »
qUAKER: na ten numlocks jsem už dávno zapoměl  ;) diky. S tím daemonem témat jsem to vyřešil podle tvé rady a funguje to bez potíží. Vyzkouším i tu radu od Roboticse. Díky.

Jinak obecně akceptuji, že se jedná ještě o začátek vývoje - alfa verze. Ale už nyní je vidět, že DR17 stojí za pozornost. Osobně se mi velice líbí a přeju tomuto prostředí úspěch a tuším, že bude, tak jako jsem tušil v roce 2005 když jsem poprvé instaloval Ubuntu desktop verze 5 Preview.
Používám téma "23oz" a je to téma jaké podle mne nemá obdoby nikde. Toto téma mne právě přimělo k tomu, zajímat se oč jde. No a pořád hledám k tomuto tématu GTK komplice, páč mám rád když prostředí je konzistentní. V Gnome používám jako nejoblíbenější SlicknesS plus ikony Black-White. Ale to příliš nezapadá i když to zas až tak úplně neuráží. Kdyby někdo někde něco viděl co se hodí do DR17 k 23oz šoupněte sem link. Témata dělat neumím, pouze si je přiupravuji  ;)
Zatím se ukazuje, že závislost DR17 na jiném prostředí je nutná. Přivítal bych, kdyby tomu v budoucnu tak nebylo. V této souvislosti mám další dotaz: nenašel jsem "informační oblast", kterou bych dal do shelfu kvůli takovým aplikacím jako je například Pidgin. Doposud se mi informace vylepují na aplikaci a to není dobré. Něco jsem zkoušel ale nedopadlo to dobře. Dá se to? Vůbec?

pokud používáš daemon, nepoužívat radu od Roboticse, jinak se ty dvě témata zkombinují
a tray: modul není, nainstaluj balíček etray a z Aplikace->Příslušenství spusť :) je to jedna z mých aplikací, používá Trayer.
« Poslední změna: 17 Září 2008, 16:11:13 od qUAKER »

Robotics

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 251
    • nicmocweb
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #65 kdy: 17 Září 2008, 17:52:29 »
A sakra to sem zas poradil  ::)
Ubuntu na PC - Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz | (4MB/1333)MB GIGABYTE P35-DS4 P35 s775, DDR2 | DIMM DDR2 2GB, 800MHz, CL5, (Kit 2x1GB) | GK Point Of View GeForce 8800GTS | WD CAVIAR XL WD4000AAKS 400GB | DVD RW LG Black GSA-H55NR | ZD ZDROJ FX500-A (FORTRON) 500W ATX | Wireless Asus WL-1238G V2

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #66 kdy: 17 Září 2008, 19:08:26 »
Robotics nevadí, já to nakonec ani nezkusil došlo mi, že ten daemon témat je to správné řešení  ;)
qUAKER: eTray zatím vyhovuje, trošku jsem se "natrápil" než jsem pochopil jak se umisťuje kam chci. Ale přimloval bych se za řešení jako gadget, aby se to dalo přilepit i do shelfu, to by bylo teprv ono. Ale díky i za toto řešení.
» Linux Mint on mini-ITX boards «

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #67 kdy: 18 Září 2008, 22:42:27 »
Dále jsem hledal optimální nastavení vzhledu v DR17 tak, aby pokud možno působilo celistvě k nativnímu tématu 23Oz a našel jsem GTK2 téma, které alespoň podle mne příjemně zapadá. Jedná se o Nimbus, který jsem si stahnul z http://www.gnome-look.org/content/show.php/Nimbus+%28+Debian+and+Ubuntu+packages+%29?content=70212 včetně enginu. Jedná se deb balíčky, které jsou v HH korektně instalovatelné. Je použito jak téma vzhledu tak i téma ikon tohoto GTK2 tématu a instaloval jsem to v prostředí Gnome. Potom jsem ještě stahnul téma ikon hydroxygen z http://www.gnome-look.org/content/show.php/hydroxygen?content=88575, odlogoval jsem se z Gnome a nalogoval do DR17, které jsem zde nastavil jako téma ikon. Celé prostředí příjemně ladí a dobře funguje.

Pak jsem řešil problém Thunaru s pohodlným připojením do lokální sítě. On to zatím nativně neumí, což je problém, ovšem pomocí návodu z http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=304131 jsem dosáhl čeho bylo potřeba. Od nyní se to už chová jak známo z Nautiluse v Gnome. V postraním panelu je odkaz na síť kde po kliknutí na něj se zobrazí co je v síti připojeno. Návod je potřeba číst pečlivě  ;)

Kdyby měl někdo lepší nebo další vylepšení určitě se budou hodit. Tento desktop za to stojí.
» Linux Mint on mini-ITX boards «

Pavel Půlpán

Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #68 kdy: 18 Září 2008, 22:50:31 »
Co mi ten Nimbus jenom přípomíná? Jó už vím... OpenSolaris. 8)

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #69 kdy: 18 Září 2008, 23:27:51 »
No vidíš, to jsem ani netušil  ;)
Ještě jsem zapoměl poznamenat, že aby bylo procházení sítí aktivní hned po nástupu do desktopu je potřeba si vytvořit spouštěcí aplikaci podle návodu qUAKERA v souvislosti s démonem témat, viz dřívější příspěvek. Zároveň to má ten samý efekt také v nativním FileManageru DR17. A to se vyplatí  ;)
» Linux Mint on mini-ITX boards «

qUAKER

  • Host
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #70 kdy: 19 Září 2008, 15:05:23 »
Do Samba sítě se dá přistupovat bez úprav pomocí Gnome Commanderu. Je to mnohem pohodlnější než přes normální filemanager.

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #71 kdy: 19 Září 2008, 17:58:07 »
To je zajisté pravda, také to používám, ovšem pokud na něco koukám anebo poslouchám ze vzdáleného úložiště je mnohem pohodlnější použít buď nativní souborový správce anebo thunar. A to i v případě, že pracuji z dokumenty uloženými na serverech. Příjde mi to mnohem obvyklejší a nejvíce používané.
» Linux Mint on mini-ITX boards «

GlidingFLY

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1202
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #72 kdy: 19 Září 2008, 21:16:36 »
Tak jsem shořel jak papír. Gimp se mi tluče s tím gtk2-engine-nimbus. To není dobrá volba. Musím najít něco "klidnějšího".
» Linux Mint on mini-ITX boards «

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #73 kdy: 20 Září 2008, 23:42:37 »
Nevíte náhodou jak změnit velikost fontu v Thunaru jak nástroje tak i popisy složek a souboru nebo ve Firefoxu a ostatních aplikací puštěných pod E17?
Pokud to nastavím v Gnome tak to se to neprojeví v E17 a v configurátoru E17 je jen nastavení nadpisu oken a velikosti textu v menu E17.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Robotics

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 251
    • nicmocweb
Re: Enlightenment DR17 na Ubuntu/Debianu
« Odpověď #74 kdy: 21 Září 2008, 09:46:57 »
Nevíte náhodou jak změnit velikost fontu v Thunaru jak nástroje tak i popisy složek a souboru nebo ve Firefoxu a ostatních aplikací puštěných pod E17?
Pokud to nastavím v Gnome tak to se to neprojeví v E17 a v configurátoru E17 je jen nastavení nadpisu oken a velikosti textu v menu E17.

Bude potřeba nainstalovat balík gtk-chtheme, ten spustíš a vybereš si gtk téma který potřebuješ (tam si nastavíš i velikost fontu) a ono to vytvoří soubor .gtkrc, takže se to gtk téma načte vzdy.
Ubuntu na PC - Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz | (4MB/1333)MB GIGABYTE P35-DS4 P35 s775, DDR2 | DIMM DDR2 2GB, 800MHz, CL5, (Kit 2x1GB) | GK Point Of View GeForce 8800GTS | WD CAVIAR XL WD4000AAKS 400GB | DVD RW LG Black GSA-H55NR | ZD ZDROJ FX500-A (FORTRON) 500W ATX | Wireless Asus WL-1238G V2

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.