Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: (Vyřešeno) Oddělené ovládání hlasitosti pro hudební přehrávač  (Přečteno 4598 krát)

WoozieCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Dobrý večer, zajímalo by mne, jestli existuje nějaký hudební přehrávač, který má oddělené ovládání hlasitosti. Hned vysvětlím, co mám na mysli. Hraju hru, která má nic moc hudbu, takže ji v nastavení vypnu a rád bych si pustil *.pls rádio, jenže to je hlasitější než zvuky ve hře, které je důležité slyšet. Pokud ale v Audaciousu snížím hlasitost, sníží se i ta ve hře. A to je to, oč tu kráčí. Rád bych, abych mohl ztlumit mp3/rádio a zároveň hlavní hlasitost zůstala stejná. Bylo by to možné?
« Poslední změna: 26 Května 2012, 09:47:39 od WoozieCZ »
Nejnovější Ubuntu, Intel Celeron dual-core E3400, Asus nVidia GeForce GT430, 320GB HDD, 1x2GB DDR3 RAM

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Oddělené ovládání hlasitosti pro hudební přehrávač
« Odpověď #1 kdy: 25 Května 2012, 22:02:34 »
Spusti program, spusti prehravac a v nastaveni hlasitosti (nastavenia zvuku) na karte aplikacie mas nastavenie pre kazdu spustenu aplikaciu. Tam to nejde oddelene ovladat?
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

aloisam

  • Host
Re:Oddělené ovládání hlasitosti pro hudební přehrávač
« Odpověď #2 kdy: 25 Května 2012, 22:13:54 »
jestli ti to nejde, tak to bude nějakej bug, protože odpověď na tvoji otázku je, ano existuje, snad všechny.. A jak píše Tibor, v předvolbách zvuku můžeš regulovat hlasitost i dalších aplikací. Super například pro vypnutí některých zvuků z webu. ;) Taky zkus jiný přehrávač audacious nepoužívám, tak nevím jestli to nemůže být jím..

WoozieCZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
Re:Oddělené ovládání hlasitosti pro hudební přehrávač
« Odpověď #3 kdy: 26 Května 2012, 09:47:23 »
V nastavení Audaciousu jsem našel Hlasitost ovládat softwarově, díky čemuž lze ztišit hudbu na potřebnou úroveň, aniž by se změnila hlavní hlasitost. Děkuji Vám moc za pomoc.
(Sakra, jak to že jsem na to nepřišel hned?!)
« Poslední změna: 26 Května 2012, 09:57:56 od WoozieCZ »
Nejnovější Ubuntu, Intel Celeron dual-core E3400, Asus nVidia GeForce GT430, 320GB HDD, 1x2GB DDR3 RAM

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.