Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Beta 1  (Přečteno 37832 krát)

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:Beta 1
« Odpověď #75 kdy: 24 Března 2012, 17:03:19 »
tjn ale jak řikáš eště vědět co do něj napsat a jelikož nejsem ještě tak pokročilej tak jsem ubec nevěděl že nastavení systému je taky aplikace  :)

Všechno je nějaká aplikace :)

kacerek99

  • Host
Re:Beta 1
« Odpověď #76 kdy: 24 Března 2012, 19:44:53 »
tjn ale jak řikáš eště vědět co do něj napsat a jelikož nejsem ještě tak pokročilej tak jsem ubec nevěděl že nastavení systému je taky aplikace  :)

Všechno je nějaká aplikace :)

to jsem fakt netušil :)
 a Jeste otazka dela to jenom mne ze se mi aktualizace ve spravci zobrazi až  po stisknutí tlačitka Zkontrolovat (a samozřejmně po tý chvilce čekání než se to načte) ???

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re:Beta 1
« Odpověď #77 kdy: 25 Března 2012, 09:39:29 »
Dela to všem.
Tlačítko Zkontrolovat se rovná použití apt-get update v terminálu - obnovení zdrojů.
Osobně instaluji aktualizace pouze přes terminál  -
Citace
sudo apt-get update && sudo apt-get -y upgrade
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Beta 1
« Odpověď #78 kdy: 25 Března 2012, 10:16:05 »
Dela to všem.
Tlačítko Zkontrolovat se rovná použití apt-get update v terminálu - obnovení zdrojů.
Osobně instaluji aktualizace pouze přes terminál  -
Citace
sudo apt-get update && sudo apt-get -y upgrade
Nevím, jestli jsi všichni. Mně zrovna po každé ne, naposledy dnes ráno i včera.

kacerek99

  • Host
Re:Beta 1
« Odpověď #79 kdy: 25 Března 2012, 18:07:47 »
raci sem zpet downgradoval na 11.10 a pockam asi na finalni verzi :-)

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Beta 1
« Odpověď #80 kdy: 25 Března 2012, 20:21:44 »
raci sem zpet downgradoval na 11.10 a pockam asi na finalni verzi :-)
Při Tvých znalostech je to nejlepší, cos mohl udělat.

kacerek99

  • Host
Re:Beta 1
« Odpověď #81 kdy: 25 Března 2012, 20:31:07 »
raci sem zpet downgradoval na 11.10 a pockam asi na finalni verzi :-)
Při Tvých znalostech je to nejlepší, cos mohl udělat.
rad bych podotknul ze takovej blbec ani lamer nejsem  :)
ale nemam nervy na to ze se mi muze stat ze beta odgkragluje pc :-\

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Beta 1
« Odpověď #82 kdy: 25 Března 2012, 21:28:21 »
Já jsem spokojenej s gnome-session-fallback bez efektů.-) S efekty to má mušky.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Re:Beta 1
« Odpověď #83 kdy: 25 Března 2012, 21:44:48 »
raci sem zpet downgradoval na 11.10 a pockam asi na finalni verzi :-)
Při Tvých znalostech je to nejlepší, cos mohl udělat.

Jako by to tady nebylo n-krát omýláno. Nestahujte, neinstalujte vývojové verze. Pokud neumíte pracovat pouze v terminálu - práce s apt-get je naprostý základ! Jenom si pak uděláte špatnou představu o ubuntu. Btw. uz si ani nevzpomínám, kdy jsem nějaký sw instaloval/aktualizoval ,,klikací,, cestou :D
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

kacerek99

  • Host
Re:Beta 1
« Odpověď #84 kdy: 25 Března 2012, 21:50:36 »
omylat si to tady muze kdo chce ale je to muj problem kdyz si tam naistaluju treba i alfu :) ja na to vsechno byl pripravenej ale nemam cas zbytecne ztracet nervi   ;)
 Edit: ja tady nemluvil o tom co umim a co ne :)
Edit: mne osbne je prijemnejsí instalace softwaru přes terminal  zrovna tak jako podobne věci ale update zase rači dělam přes správce jelikož je to pro mě přehlednější každej si potrpí na něčem jinym v terminalu zakladní věci umim a kdyby mě chtěl někdo učit tak klidně ale to už je od tematu...PP sem si nainstaloval s tim ze ho budu testovat a taky ze jo ale  uz mne to omrzelo tak jsem se vratil zpatky :-)
« Poslední změna: 26 Března 2012, 17:23:55 od Pavel Káčerek »

hepet

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 235
Re:Beta 1
« Odpověď #85 kdy: 27 Března 2012, 22:11:15 »
omylat si to tady muze kdo chce ale je to muj problem kdyz si tam naistaluju treba i alfu :) ja na to vsechno byl pripravenej ale nemam cas zbytecne ztracet nervi   ;)
 Edit: ja tady nemluvil o tom co umim a co ne :)
Edit: mne osbne je prijemnejsí instalace softwaru přes terminal  zrovna tak jako podobne věci ale update zase rači dělam přes správce jelikož je to pro mě přehlednější každej si potrpí na něčem jinym v terminalu zakladní věci umim a kdyby mě chtěl někdo učit tak klidně ale to už je od tematu...PP sem si nainstaloval s tim ze ho budu testovat a taky ze jo ale  uz mne to omrzelo tak jsem se vratil zpatky :-)
Když tady čtu Tvoje příspěvky, tak Ti můžu jen gratulovat. Testování vývojových verzí vyžaduje znalosti které postrádáš. :)

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Beta 1
« Odpověď #86 kdy: 27 Března 2012, 23:20:06 »
omylat si to tady muze kdo chce ale je to muj problem kdyz si tam naistaluju treba i alfu :) ja na to vsechno byl pripravenej ale nemam cas zbytecne ztracet nervi   ;)
 Edit: ja tady nemluvil o tom co umim a co ne :)
Edit: mne osbne je prijemnejsí instalace softwaru přes terminal  zrovna tak jako podobne věci ale update zase rači dělam přes správce jelikož je to pro mě přehlednější každej si potrpí na něčem jinym v terminalu zakladní věci umim a kdyby mě chtěl někdo učit tak klidně ale to už je od tematu...PP sem si nainstaloval s tim ze ho budu testovat a taky ze jo ale  uz mne to omrzelo tak jsem se vratil zpatky :-)
Když tady čtu Tvoje příspěvky, tak Ti můžu jen gratulovat. Testování vývojových verzí vyžaduje znalosti které postrádáš. :)
Nechte ho, netroluje, vyzkousel, přeinstaloval, nenadává...jak jinak měl zjistit jestli na to má nebo ne?
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

kacerek99

  • Host
Re:Beta 1
« Odpověď #87 kdy: 28 Března 2012, 11:51:35 »
hepet: ja vím že toho ještě hodně nevím a  rád se přiučim :) Ale jak říká Martin nevěděl jsem jestli na to mam nebo ne a teď jsem to zjistil
a už rači konec ať se tu zbytečně nespamuje :)

« Poslední změna: 28 Března 2012, 12:24:42 od Pavel Káčerek »

kacerek99

  • Host
Re:Beta 1
« Odpověď #88 kdy: 29 Března 2012, 18:37:22 »
tak ubuntu 12.04  už je za dveřmi :-) co vy na to? budete upgradovat na svem pc ?

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Beta 1
« Odpověď #89 kdy: 29 Března 2012, 18:39:04 »
tak ubuntu 12.04  už je za dveřmi :-) co vy na to? budete upgradovat na svem pc ?

No ptát se zrovna v tomhle topicu  ;D Ale jo budem, potažmo už máme  ;) Na některých PC budu mít pět let pokoj a nebudu se o to muset starat.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

kacerek99

  • Host
Re:Beta 1
« Odpověď #90 kdy: 29 Března 2012, 18:50:37 »
tak ubuntu 12.04  už je za dveřmi :-) co vy na to? budete upgradovat na svem pc ?

No ptát se zrovna v tomhle topicu  ;D Ale jo budem, potažmo už máme  ;) Na některých PC budu mít pět let pokoj a nebudu se o to muset starat.
  no když sem to odeslal a podíval jsem se na topic tak sem si uvědomil ze by to bylo lepsi jinde  ;D ale aktualizovat  rozhodně budu jak říkaš  na 5 let pokoj  :)

1arash

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 125
Re:Beta 1
« Odpověď #91 kdy: 29 Března 2012, 19:09:42 »
tak ubuntu 12.04  už je za dveřmi :-) co vy na to? budete upgradovat na svem pc ?

Nanovo install zazrakom nehreje ati..Ani nie uz asik arios my pride lepsie ako original ubunt12.04...
http://distrowatch.com/?newsid=07179
Asik 5 rokov budem mat pokoj... az mezi tym nebude nieco ok ako arios..
« Poslední změna: 29 Března 2012, 19:12:30 od 1arash »
Základní příkazy podle abecedy
Instalacia programov:
apt-cache search balik   sudo apt-get install sudo apt-get remove sudo apt-get clean sudo passwd root          se meni heslo  Alt+F2 a gksudo nautilus           instalovanie v terminali  apt-cache search balik         Hledá zadaný balík. apt-cache show balik           Pokracovanie -v profile arash@jabber.cz

RapMan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 290
Re:Beta 1
« Odpověď #92 kdy: 30 Března 2012, 01:22:18 »
tak ubuntu 12.04  už je za dveřmi :-) co vy na to? budete upgradovat na svem pc ?

Ja prejdu urcite z 11.04 gnome2 na 12.04 gnome 3 classic, vypada to stabilne.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.