Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Dva monitory ve feistym  (Přečteno 1478 krát)

Tonik25

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
    • Ebook forum
Dva monitory ve feistym
« kdy: 21 Října 2007, 16:08:40 »
Zdravim, měl bych otázku ohledně dvou monitorů, když jsem testoval ubuntu 7.10 tak jsem si všiml že je tam nastavení dvou monitorů, jako dvou ploch, GG nechci protože jsem měl nějaký problémy s grafikou(Donny ví;)) a v FF to už mam jakž takž dodělaný tak bych to potřeboval dostat i do feistyho.. šlo by to nějak? mmj grafiku mam ati r9600 series...
díky
„Zpětné testování“? A to je co? Pokud se to zkompilovalo, tak je to dobré a pokud to i nabootovalo, je to perfektní.
====================================================================
This is the Linux land. At silent nights you can hear Windows machines rebooting...

Tonik25

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
    • Ebook forum
Re: Dva monitory ve feistym
« Odpověď #1 kdy: 22 Října 2007, 18:36:15 »
no tak když nainstaluju drivery na grafiku a provedu restart tak mi to vůbec nenajede a musim vrátit změny přes rescue mód....
„Zpětné testování“? A to je co? Pokud se to zkompilovalo, tak je to dobré a pokud to i nabootovalo, je to perfektní.
====================================================================
This is the Linux land. At silent nights you can hear Windows machines rebooting...

Tonik25

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
    • Ebook forum
Re: Dva monitory ve feistym
« Odpověď #2 kdy: 26 Října 2007, 22:40:59 »
no tak tady je můj xorg, kterym to pokaždý zachraňuju, ten pošahanej bude hned co budu mít malinko času sem teďka dost vytíženej....
Kód: [Vybrat]
http://uloz.to/69175/my_xorg.conf
// jinak istaloval jsem ati-driver-installer-8.41.7-x86.x86_64.run
« Poslední změna: 26 Října 2007, 22:45:51 od Tonik25 »
„Zpětné testování“? A to je co? Pokud se to zkompilovalo, tak je to dobré a pokud to i nabootovalo, je to perfektní.
====================================================================
This is the Linux land. At silent nights you can hear Windows machines rebooting...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.