Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Metin 2 MMOG Cesky  (Přečteno 16883 krát)

kimi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 238
Re: Metin 2 MMOG Cesky
« Odpověď #25 kdy: 28 Října 2010, 08:32:16 »
Metin2 jde normálně spouštět emulovaný pod Wine i z Winů, ale fígl je v tom, že to musíš spouštět přes metin2client.bin a ne přes Metin2.exe, pak všechno jede, ještě je třeba naházet si do Fonts nějaký fonty z Winů, aby to korektně psalo a všechno chodí. Teď se ale objevil NOVÝ PROBLÉM. Vzhledem k množství hackerů spustil tým adminů takzvaný HACKSHIELD, jinými slovy ochranu proti hackerům. Nevím jak Vy, ale já to na Ubuntu nespustím, ptal jsem se na podpoře a prý to ani chodit nemůžu, už jenom z toho důvodu, že štít brání cokoli jiného než Winy. Tak nevím, snad na to sedne nějakej borec a zase něco vymyslí, každopádně nezbývá nic jiného než čekat  :-\ bootovat do Winů se mi nechce....

x***x

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: Metin 2 MMOG Cesky
« Odpověď #26 kdy: 10 Listopadu 2010, 23:50:18 »
Ahoj.
v pohodě stáhnu hru ,proběhne instalace udělá se  AUTO PATCH a oběví se tabulka se spustěním hry,nastavením hry,zpráva konta a nové konto . kliknu na spustit hru a začnou se načitat data. ale při načítání dat naběhne okénko s psaním že došlo k chybě. Co mám dělat?Jak si hru spustím přes play for ubuntu
? ???

x***x

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: Metin 2 MMOG Cesky
« Odpověď #27 kdy: 11 Listopadu 2010, 00:12:32 »
a ještě kde najdu ten metin2client.bin?

Vojáček

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 102
    • Škola po netu
Re: Metin 2 MMOG Cesky
« Odpověď #28 kdy: 17 Listopadu 2010, 13:24:29 »
Zdravím,

Tak mám hru Metin2 nainstalovanou na jiném počítači kde je Windows. Pomocí flashky jsem si hru nakopíroval na Ubuntu 10.04 64bit. Když spustím soubor Metin2.exe, tak se mi stáhnou veškeré aktualizace a pak mi vyskočí okno s položky Spoustit hru, Nastavení, Účet,... Ale okno pro obrázek je prázdné. Bohužel při spouštění jsem ještě neměl účet, takže jsem okno zase vypnul a zaregistroval účet. Poté jsem zkusil soubor znova spustit, ale nic se neděje. A přes soubor metin2client.bin to nejde už vůbec. Když se ho pokusím spustit přes Wine, tak mi to hlásí toto: HACK_SHIELD: start_monitoring_service_error. Po stisknutí OK se zobrazí ještě jedna chyba a to s textem: invalid_files.

Nevíte někdo, jestli je nějaký způsob, jak hru rozběhat pod linuxem?

Děkuji

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.