Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Divny obraz videa  (Přečteno 2512 krát)

Lako

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 141
Divny obraz videa
« kdy: 23 Ledna 2008, 21:22:24 »
Zdravim, neviem ci to tu uz bolo, ak ano, nenasiel som to.
Poslednu dobu sa mi dost casto stava taka vec, ze obraz videa "preskoci" do niecoho takeho
a nepomoze nic len restart, popripade log in/out. Neviete niekto co s tym? Stalo sa mi to raz davnejsie, ked som mal zapnuty 3d desktop, ale teraz akcelerovane prostredie nepouzivam a deje sa to. Robi to v kazdom moznom prehravaci a tiez som skusal rozne typy videa.  :-\
« Poslední změna: 28 Ledna 2008, 14:50:35 od Lako »

Pavlinaxx

  • Host
Re: Divny obraz videa
« Odpověď #1 kdy: 03 Února 2008, 18:10:50 »
Mám ten samý problém. Z ničeho najednou mi nejde spustit žádné video ... kdykoliv ho spustím mám stejný obraz. V náhledu je to video vidět. Jinak kodeky jsem všechny znovu přeinstalovala dle návodu na wiki a graf. kartu mám Nvidii 7400. Jo a zkoušela jsem snad všechny přehrávače. Jo a streamované videa v prohlížeči fungují normálně

DarkReaper

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Divny obraz videa
« Odpověď #2 kdy: 04 Února 2008, 11:45:44 »
Presne tohle se mi taky stava, treba kdyz vypnu compiz. Odhlasim se a prihlasim znova a uz to jde normalne.

Pavlinaxx

  • Host
Re: Divny obraz videa
« Odpověď #3 kdy: 04 Února 2008, 15:22:04 »
Takže celkem zajímavé řešení (skoro až Windousí)  ..... ve správci nesvobodných ovladačů jsem zakázala grafickou kartu, čímž se odinstalovala, - restart kompíku - opětné povolení graf. karty, čímž se opět nainstalovala - restart kompíku a od té doby  nemám nejmenší problém s přehráváním jakéhokoliv videa :-)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.