Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: aTubecatcher cez Wine  (Přečteno 1882 krát)

Vinchenzo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
aTubecatcher cez Wine
« kdy: 24 Ledna 2017, 13:01:25 »
Zdravim. Mam kubuntu 16.04 a nainstaloval sem si Wine 1.8. Cez wine sem nainstaloval atubecatcher na stahovani z youtube ale aplikacia mi neslape. Po spusteni sa vypne.  Neviem kde moze byt chyba ale popripade ako to odinstolovat?

WeltRaum

  • Host
Re:aTubecatcher cez Wine
« Odpověď #1 kdy: 24 Ledna 2017, 13:51:33 »
Cez wine sem nainstaloval atubecatcher na stahovani z youtube ale aplikacia mi neslape. Po spusteni sa vypne. 
Pre sťahovanie videí z youtube ako aj ich konverziu do formátu MP3 sa v Linuxe dá bez problémov používať Clipgrab:
https://launchpad.net/~clipgrab-team/+archive/ubuntu/ppa, teda nevidím dôvod inštalovať nejaké exe súbory a spúšťať ich pod wine.
Citace
Neviem kde moze byt chyba ale popripade ako to odinstolovat?
Odinštalovať program sa dá cez KMenu > Aplikácie > Wine > Uninstall Wine Software

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:aTubecatcher cez Wine
« Odpověď #2 kdy: 24 Ledna 2017, 16:11:58 »
Taky nechápu proč instalovat nějaké nesmysly pro windows.

Na Linuxu se používá
Kód: [Vybrat]
youtube-dl
Nebo bohatě stačí doplněk do prohlížeče. Např. downloadvideohelper. S tím stáhneš v podstatě cokoliv, odkudkoliv.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Vinchenzo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re:aTubecatcher cez Wine
« Odpověď #3 kdy: 24 Ledna 2017, 23:11:15 »
Cez wine sem nainstaloval atubecatcher na stahovani z youtube ale aplikacia mi neslape. Po spusteni sa vypne. 
Pre sťahovanie videí z youtube ako aj ich konverziu do formátu MP3 sa v Linuxe dá bez problémov používať Clipgrab:
https://launchpad.net/~clipgrab-team/+archive/ubuntu/ppa, teda nevidím dôvod inštalovať nejaké exe súbory a spúšťať ich pod wine.
Citace
Neviem kde moze byt chyba ale popripade ako to odinstolovat?
Odinštalovať program sa dá cez KMenu > Aplikácie > Wine > Uninstall Wine Software
Najde mi to iba winetricks a tam neni moznost uninstall wine software iba istalacie novych

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:aTubecatcher cez Wine
« Odpověď #4 kdy: 24 Ledna 2017, 23:20:02 »
Tak napiš do terminálu
Kód: [Vybrat]
wine uninstaller
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Vinchenzo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re:aTubecatcher cez Wine
« Odpověď #5 kdy: 24 Ledna 2017, 23:23:11 »
Tak napiš do terminálu
Kód: [Vybrat]
wine uninstaller
Asi nebol dobre nainstalovany ten wine skusil som ho preinstalovat a uz ukazuje aj wine uninstaller diky za pomoc

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.