Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Opera a nastavení blokování přesměrování.  (Přečteno 1316 krát)

totak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Opera a nastavení blokování přesměrování.
« kdy: 14 Března 2018, 13:42:29 »
Zdravím

Mám dotaz ohledně zabránění přesměrování stránek.  V Opeře pod windows  jsem měl nastaveno, že pokud mě web chtěl automaticky přesměrovat a otevřít jinou stránku, opera to zakázala a maximálně vyhodila hlášku že zabránila přesměrováni. Teď se mi pod linuxem nedaří najít prohlížeč,který by to dělal stejně. Prozatím jsem do všech prohlížečů strčil Ublock a zablokoval nechtěné stránky zápisem do hosts souboru, ale bohužel i tak zablokovaná stránka otevře prázdné okno (s chybovou hláškou) . Jak to řešíte vy ?  Mám Operu 51  F.Fox 58.0.2 a PaleMoon 27.8.1
« Poslední změna: 14 Března 2018, 13:47:03 od totak »

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4935
Re:Opera a nastavení blokování přesměrování.
« Odpověď #1 kdy: 14 Března 2018, 14:04:39 »
Zdravím

Mám dotaz ohledně zabránění přesměrování stránek.  V Opeře pod windows  jsem měl nastaveno, že pokud mě web chtěl automaticky přesměrovat a otevřít jinou stránku, opera to zakázala a maximálně vyhodila hlášku že zabránila přesměrováni. Teď se mi pod linuxem nedaří najít prohlížeč,který by to dělal stejně. Prozatím jsem do všech prohlížečů strčil Ublock a zablokoval nechtěné stránky zápisem do hosts souboru, ale bohužel i tak zablokovaná stránka otevře prázdné okno (s chybovou hláškou) . Jak to řešíte vy ?  Mám Operu 51  F.Fox 58.0.2 a PaleMoon 27.8.1

Ta stejná verze Opery to ve Windows umí a pod linuxem ne?

totak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Opera a nastavení blokování přesměrování.
« Odpověď #2 kdy: 14 Března 2018, 14:55:24 »
Bojužel je to tak.  Nastavení opery je na každé platformě trochu jiné i když verze jádra je stejná. Například blokování reklam ve windows opeře funguje i v režimu soukromého okna ale pod linuxem ji k tomu nedokopu.

Standa99

  • Host
Re:Opera a nastavení blokování přesměrování.
« Odpověď #3 kdy: 14 Března 2018, 15:41:18 »
A není to jenom o doplňku, který bude potřeba doinstalovat? Např. Popup Blocker Lite nebo Popup Blocker (strict).
 

totak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Opera a nastavení blokování přesměrování.
« Odpověď #4 kdy: 15 Března 2018, 08:50:25 »
Zkusil jsem ten popup blocker , i když jsem ho pod widlema nepoužíval, ale ani to nepřineslo efekt.


Záhada objasněna... přehlédl jsem že každý doplněk má ve správě doplňků vedle možnosti povolit/zakázat přidanou volbu povolit i v soukromém režimu. Zatím to vypadá že Ublock zabral.

Díky všem za snahu pomoct.
« Poslední změna: 17 Března 2018, 00:24:15 od totak »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.