Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Obnovení "schválení" české místní komunity  (Přečteno 5821 krát)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Obnovení "schválení" české místní komunity
« kdy: 22 Ledna 2010, 21:33:23 »
Přibližně v nejbližších dvou měsících (kdy přesně nevím, ale jsme až ve čtvrtém kole) nás čeká "řízení" za účelem obnovení našeho schválení (o tom, co to je viz níže). LoCo Council nás hezky prolustruje, jestli je naše aktivita v Česku dostatečná. Kde je hranice se mě neptejte, ale jde především o to, jak se umíme prezentovat (a musím říct, že naši prezentaci před mezinárodní komunitou jsem většinou spíš zanedbával...).

Rád bych našel lidi, kteří jsou ochotni pomoci v komunikaci s LoCo Councilem, přípravou nějaké té prezentace atd. Potřebná je především dobrá angličtina, protože anglicky bude probíhat veškerá komunikace (hroznej jazyk, kéžbych ho ale uměl lépe...). Zatím to nijak extra nehoří, jak jsem psal, nepředpokládám, že bychom přišli na řadu dřív než za 1-2 měsíce.


----------------------------

O co jde?

Po celém světě existují místní komunity (LoCo týmy) Ubuntu (pro vysvětlení, co to takový LoCo tým je by mělo stačit, že i my -- tedy česká komunita Ubuntu -- jsme LoCo tým). LoCo týmy se dělí na schválené (approved) a nové/neschválené -- dělení je podle tohle nakolik jsou týmy funkční a aktivní -- žádost o schválení pak posuzuje LoCo Council. Schválené týmy mají různé výhody (dostávají cédéčka a tak vůbec). My jsme schvalováním prošly už dávno (zařizoval to ještě Ondřej Surý). U týmů, které prošly schválením před více jak dvěma lety se nyní chystá taková "kontrola" -- proces schvalování se prakticky zopakuje, aby se zajistilo, že tým stále dobře funguje a je aktivní -- pokud se zjistí, že to tak není, tak samozřejmě o status schváleného týmu přijde.

Odkazy

« Poslední změna: 22 Ledna 2010, 21:39:04 od Vojtěch Trefný »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.