Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu 12.04 - systém zaznamenal vnitřní chybu ...  (Přečteno 2188 krát)

ranoc

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Ubuntu 12.04 - systém zaznamenal vnitřní chybu ...
« kdy: 29 Června 2014, 03:11:59 »
Ahoj poradíte mi? Mám Ubuntu 12.04. Začalo se mi stávat při spuštění nějaké aplikace, vyskočí mi hláška systém zaznamenal vnitřní chybu a je potřeba program restartovat (ale je to program který jsem nespouštěl). Chtěl jsem upgradovat, ale zase systém zaznamenal vnitřní chybu. Myslíte si že chyba je v hardwaru nebo  softwaru. Mám dvoujádrový procesor, 4GB RAM, integrovanou grafiku. Dříve jsem problémy neměl, potom se mi to stávalo občas, a teď je to dost často. Kouknu na výpis ale nevím kde se stala chyba. Nerozumím tomu ;)
« Poslední změna: 30 Června 2014, 10:15:08 od GdH »

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Ubuntu 12.04Ahoj poradíte mi
« Odpověď #1 kdy: 29 Června 2014, 17:44:26 »
Ahoj poradíte mi? Mám Ubuntu 12.04. Začalo se mi stávat při spuštění nějaké aplikace, vyskočí mi hláška systém zaznamenal vnitřní chybu a je potřeba program restartovat (ale je to program který jsem nespouštěl). Chtěl jsem upgradovat, ale zase systém zaznamenal vnitřní chybu. Myslíte si že chyba je v hardwaru nebo  softwaru. Mám dvoujádrový procesor, 4GB RAM, integrovanou grafiku. Dříve jsem problémy neměl, potom se mi to stávalo občas, a teď je to dost často. Kouknu na výpis ale nevím kde se stala chyba. Nerozumím tomu ;)

Nejlepší je ten apport vypnout a je po problému.

Kód: [Vybrat]
sudo nano /etc/default/apport
přepsat
Kód: [Vybrat]
enabled=0
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.