Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
World of Warcraft

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - umajks

Stran: [1]
1
Dostal jsem se k tomu až teď. Zkusil jsem znovu nainstalovat Ubuntu, což bylo pro mě asi nejjednodušší řešení, bohužel problém stále přetrvává. Mám teda zkusit obnovit ten Grub? Myslel jsem se, že se to používá jen při dual bootu. Já mám jen jeden os a to právě Ubuntu.

2
Internet a sítě / Re:Jak odinstalovat Flash Player?
« kdy: 21 Prosinec 2016, 19:14:10 »
Díky moc, přes Synaptic se to podařilo smazat. Já jen že používám Chrome a ten už flash player obsahuje.

3
Internet a sítě / Jak odinstalovat Flash Player?
« kdy: 20 Prosinec 2016, 20:09:45 »
Ahojte,
nedávno jsem si nainstaloval webový prohlížeč Opera a do něj flash player ze stránek Adobe. Nyní už Operu nepoužívám, tudíž jsem ji odinstaloval, ale flash player v systému pořád je. Jak se ho se tedy zbavím?

5
Zdravím,
potřeboval bych poradit. Mám nainstalovaný Ubuntu 16.04 a dost často se mi stává, že po restartu PC naběhne jen černá obrazovka s blikajícím kurzorem a po chvíli se vypíše hláška: " Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key". Pomohlo mi vložit boot flash disk, spustit Ubuntu ve zkušebním režimu, znovu restartovat PC a pak už nainstalovaný OS naběhne. Jenže pořád se to opakuje. Nevím si rady, jsem úplný začátečník. Budu vděčný za každou radu.

Stran: [1]