Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
World of Warcraft

Novinky: Školení nejen k OS Ubuntu pro širokou veřejnost, více informací zde.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - AsciiWolf

Stran: [1]
1
Stránky K/X/Ed/Ubuntu.cz / Sloučení ubuntu.cz s iubuntu.cz
« kdy: 28 Červen 2018, 12:24:08 »
Zdravím,

tohle je dotaz cílený primárně na adminy webu ubuntu.cz. Neuvažovali jste o sloučení s webem iubuntu.cz? Na rozdíl od ubuntu.cz je tento web stále pravidelně aktualizován a má moderní design.

Bohužel se mi nepodařilo nalézt e-mailový ani telefonický kontakt na majitele iubuntu.cz, nicméně ze whois se dá zjistit alespoň jejich adresa.

EDIT: Zde je Google+ účet jednoho z adminů.

2
Tímto příspěvkem bych chtěl otevřít diskusi na téma stavu české překladatelské komunity v Ubuntu. Zdá se mi, že česká komunita v posledních letech tak nějak umřela, mailing list zeje prázdnotou a překladu řetězců se téměř nikdo nevěnuje, což se negativně odráží na kvalitě české lokalizace. Občas se sice překladům věnuje Martin Šácha, nicméně ten dle jeho slov již sám Ubuntu nepoužívá. Osobně se rovněž snažím překladům věnovat, nicméně sám na to nestačím. Bylo by fajn, kdyby se podařilo českou Ubuntu komunitu zase oživit.

P.S. Původně jsem tento příspěvek sepsal pro překladatelský mailing list, nicméně zůstal bez reakce.

Stran: [1]