Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
World of Warcraft

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - plastique

Stran: [1]
1
Liberix, o.p.s. připravil pro fanoušky Linuxu a open source jedinečnou brožuru, která obsahuje 70 stran rad, návodů a postupů pro správné focení, ale hlavně zpracování fotek v Linuxu. Brožuru lze volně stáhnout z několika míst, lze ji šířit. Zároveň tímto prosíme o podporu - chceme vytvářet další brožury, ale potřebujeme peníze na jejich výrobu. Máme nápady, materiál i tým, ale musíme teprve sehnat peníze - jedna stojí asi 20 000 (bez tisku). Záleží nám na kvalitě, proto klademe důraz na pěknou sazbu, jazykové i jiné korektury a pečlivé zpracování. Všechny brožury budou k dispozici zdarma ke stažení, takže je bude moc používat kdokoliv.

Sledujte aktivity Liberixu na www.liberix.cz, případně na Twitteru (@liberix) nebo  na Facebooku.

2
Volná diskuze kolem Linuxu a OSS / Devátá Open Party Olomouc
« kdy: 04 Květen 2008, 13:58:40 »
Jiří GeBu Burda a Liberix ve spolupráci s online časopisem LinuxEXPRES.cz oznamují, že v pátek 16. května 2008 se od 18:00 koná devátá Open Party Olomouc (OPO). Tentokrát v restauraci Svatováclavský pivovar v centru města, Riegrova 22. Přijďte si povykládat, ovšem předtím se prosím registrujte komentářem u článku na LinuxEXPRES.cz (NE v tomto článku na ubuntu.cz).


Stran: [1]