Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: BusyBox  (Přečteno 1360 krát)

shifty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
BusyBox
« kdy: 27 Července 2008, 21:13:54 »
Hoj,
vím , že se to tu řešilo několikrát , ale pořád nevím , co mám udělat pro to , aby se mi to konečně rozfachčilo . Stáhla jsem si Ubuntu HH 8.04 , nainstalovala přes wubi (i když jsem to při instalaci tahala celý znovu, což mi přišlo divné , ale budiž ... ) vedle widlí xp (prostě jenom na zkoušku) a hned při prvním spuštění mi to hodilo

BusyBox v1.1.3 (Debian 1:1.1.3-5ubuntu12) Built-in shell (ash)
Enter 'help' for a list of built-in commands.

(initframs)

pokud někdo bude vědět , co s tim , prosím pište zjednodušeně , abych to i já laik pochopila :) díky

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: BusyBox
« Odpověď #1 kdy: 28 Července 2008, 10:00:02 »
Hoj,
vím , že se to tu řešilo několikrát , ale pořád nevím , co mám udělat pro to , aby se mi to konečně rozfachčilo . Stáhla jsem si Ubuntu HH 8.04 , nainstalovala
Ano, řešilo se to tu několikrát - důvodů může být mnoho (u mne byl prblém řadič SATA - co máte za desku?). Prvním krokem je identifikace problému - zkuste bootovat v recovery módu, ten nezobrazuje splash a sledujte výpisy na obrazovce - před pádem do bysyboxu by to mělo vyhodit nějakou chybovou hlášku.
Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.