Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Streamovana TV a iVysilani  (Přečteno 6304 krát)

RapMan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 290
Streamovana TV a iVysilani
« kdy: 11 Října 2008, 23:54:09 »
Ahoj, muzete nekdo reportovat, jak v 8.10 funguje CT24 a iVysilani? V 8.04 to nebylo temer mozne rozchodit, jak je na tom 8.10?

Jiří :Kačer: Voseček

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
  • občasný návštěvník
    • Můj weblog
Re: Streamovana TV a iVysilani
« Odpověď #1 kdy: 12 Října 2008, 10:54:37 »
Pomocí Media Player Connectivity to běží i v 8.04 - je třeba si nainstalovat RealPlayer - krátký návod je tady na wiki. http://wiki.ubuntu.cz/RealPlayer.
Všechno co k životu skutečně potřebujeme, můžeme vcelku levně koupit, jen zbytečnosti jsou drahé. Hrajte frisbee - www.frisbee.cz

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: Streamovana TV a iVysilani
« Odpověď #2 kdy: 12 Října 2008, 11:18:51 »
No nevím jaký jsi měl problém, já se streamem jsem nikdy neměl žádný problémy.
Tak jednoduchý komplet návod na video:
1) Instalace kodeků ubuntu-restricted-extras, non-flashněco, w32codecs ze zdroje medibuntu, popř. použít stream do přehrávače vlc - ten přehrajě všechno - např. já mám vytvořený spouštěč čt24, který spouští vlc
2) Odinstalovat totem-mozilla
3) Nainstalovat mozilla-mplayer
4) kliknout na okno streamu (mplayeru ve firefoxu) -> nastaven a popř. změnit z výstupu XV na X11
popř. použít viz. media player connectivity
« Poslední změna: 26 Ledna 2009, 00:08:28 od Anna Taliánová »

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Streamovana TV a iVysilani
« Odpověď #3 kdy: 13 Října 2008, 11:58:49 »
Mam takovej malej dotazecek. Pri prehravani CT24(nebo archiv CT, zrejme vse s obrazem) s obrazem mi jde prerusovane zvuk a to jak pres Real player, tak Vlc ve wmv. Pri prehravani pouze zvuku neni problem. V prehravacich je zvuk nastavenej na alsa driver a s nastavenym oss dela to same. Ne, ze by to byl nejakej extremni problem, pac tv moc nesleduju, spis zpravodajstvi a OVM, ale zajimalo by me, zda ma nekdo podobnej problem. Hledat na forum jsem jeste nezkousel, tak jestli neco najdu, tak to tady smazu.. :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.