Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: WINE + odstranění položek [vyřešeno]  (Přečteno 1791 krát)

Tipe

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
WINE + odstranění položek [vyřešeno]
« kdy: 02 Května 2009, 21:09:20 »
Zdravim,jak lze odstranit polozky z -aplikace-wine-programs-.Po odinstalu tam zustavaji porad spousteci ikony odinstalovanych softu.
« Poslední změna: 03 Května 2009, 08:47:19 od Vojtěch Trefný »

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: WINE + odstranění položek [vyřešeno]
« Odpověď #1 kdy: 02 Května 2009, 21:31:53 »
Systém → Volby → Hlavní nabídka

Tipe

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: WINE + odstranění položek [vyřešeno]
« Odpověď #2 kdy: 03 Května 2009, 08:46:00 »
Systém → Volby → Hlavní nabídka

Dik,vyreseno

Ender Wiggin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 645
Re: WINE + odstranění položek [vyřešeno]
« Odpověď #3 kdy: 08 Srpna 2009, 15:23:51 »
Takhle jsem smazal položku "wine" v menu "aplikace" a bylo po problému. Do té doby, než jsem chtěl zase nainstalovat wine. Po instalaci si totiž znova spouštěče v hl. nabídce nevytvořilo. Ani skryté, prostě mám asi smůlu a už wine nebudu moct pohodlně používat z hlavní nabídky - Je to zvláštní chování a trochu mě na ubuntu překvapilo. Nemáte náhodou nějaký tip, jak ty spouštěče obnovit?
Xubuntu 12.04

petrakis

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 513
Re: WINE + odstranění položek [vyřešeno]
« Odpověď #4 kdy: 08 Srpna 2009, 15:44:49 »
Systém → Volby → Hlavní nabídka

To neni tak zcela pravda. takhle se docili akorat aby je nebylo videt. Pokud zustali po odinstalovani polozky ve wine menu tak treba nasledujici :

povolime v domovskem (hlavnim) adresari zobrazovani skrytych souboru a pak

.local/share/applications/wine/Programs

a tam je nasledne vymazat


Takhle jsem smazal položku "wine" v menu "aplikace" a bylo po problému. Do té doby, než jsem chtěl zase nainstalovat wine. Po instalaci si totiž znova spouštěče v hl. nabídce nevytvořilo. Ani skryté, prostě mám asi smůlu a už wine nebudu moct pohodlně používat z hlavní nabídky - Je to zvláštní chování a trochu mě na ubuntu překvapilo. Nemáte náhodou nějaký tip, jak ty spouštěče obnovit?


No v prvni rade to zavisi od toho jestli si odinstalovaval kompletne wine. Odinstaluj ho pres synaptic ale spusobem kompletni odinstalace, pak pozij prikaz
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get autoclean,a az pak ho nasledne znova instaluj. Pokud se ti neobjevi tak se koukni do Systém → Volby → Hlavní nabídka,  jestli neni jenom vypnuty z hlavniho menu.





Znalosti ⇛ Linux: Pokročilý ┃ Programování: Pokročilý ┃ Angličtina: Pokročilý
Systém: Ubuntu 10.04 32-bit (en_US.utf8)
Specifikace⇛ Intel Core 2 E8400 3.00GHz │ RAM 3072 MiB │ DG31PR INTEL - Intel DG31PR Grafické karty: nVidia NV44 [GeForce 6200 TurboCache(TM)] [10DE:161] Sítě: Ethernet: Realtek RTL8111/8168B PCI Express Gigabit Ethernet controller [10EC:8168]

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.