Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Výměna_Základní_Desky [vyřešeno]  (Přečteno 1522 krát)

Tomass

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 159
Výměna_Základní_Desky [vyřešeno]
« kdy: 30 Května 2009, 17:37:02 »
Zdravím, po víkendu budu nucen vyměnit základní desku. Chci se zeptat jak se bude systém chovat po její výměně? Pojede normálně, nebo budou nutné nějaké zásahy? Díky za případné odpovědi.
« Poslední změna: 31 Května 2009, 11:45:21 od Premet »

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Výměna_Základní_Desky
« Odpověď #1 kdy: 30 Května 2009, 17:42:32 »
Zdravím, po víkendu budu nucen vyměnit základní desku. Chci se zeptat jak se bude systém chovat po její výměně? Pojede normálně, nebo budou nutné nějaké zásahy? Díky za případné odpovědi.
nepojede asi vubec
system byl pri instalaci "napasovan" na byvaly HW, takze necekej zazraky
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

soudruh

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 458
  • Na Linuxu se stále učím...
Re: Výměna_Základní_Desky
« Odpověď #2 kdy: 30 Května 2009, 17:57:02 »
Zdravím, po víkendu budu nucen vyměnit základní desku. Chci se zeptat jak se bude systém chovat po její výměně? Pojede normálně, nebo budou nutné nějaké zásahy? Díky za případné odpovědi.
nepojede asi vubec
system byl pri instalaci "napasovan" na byvaly HW, takze necekej zazraky
Systém by měl fungovat, maximálně pokud bude změna grafické karty, tak bude potřeba reset Xorgu. Mám takhle nainstalovaný Ubuntu na flešce (standartní instalace, ne ta "live" verze).
Xubuntu 12.10@fermium; Ubuntu 12.04@mandelevium; Android 2.3.3@nobellum; Ubuntu 9.04@lawrencium; FreeNAS@rutherfordium; Xubuntu 12.04@dubnium

oyankee

  • Host
Re: Výměna_Základní_Desky
« Odpověď #3 kdy: 30 Května 2009, 18:20:35 »
Asi před měsícem jsem tohle zkoušel mezi dvěma notebooky.Na jednom(Asus A6R) jsem nainstaloval Ubuntu  a poté přendal disk do HP Pavilion ze4300. Vše relativně fungovalo(přišlo mi jen, že systém najížděl o trochu déle než normálně), jako když jsem instaloval čistě na HP, vůbec nic jesem nemusel upravovat.

Tomass

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 159
Re: Výměna_Základní_Desky
« Odpověď #4 kdy: 31 Května 2009, 00:09:24 »
Díky za pomoc, prosím o Lock. T.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.