Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problém s přídáním zdrojů na netbooku [vyřešeno]  (Přečteno 897 krát)

Roman Sikora

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Nevíte prosím někdo, co s tím?
Nějak nevím, jak mám přidat do zdrojů softwaru CD-ROM, když nemám v kompu jednotku a instaloval jsem s flashky. Když zavírám okno se zdroji softwaru, vypíše mi to toto:

Selhalo stažení cdrom://Ubuntu-Netbook-Remix 9.04 _Jaunty Jackalope_ - Release i386 (20090421)/dists/jaunty/main/binary-i386/Packages  Pro přidání CD do APTu použijte apt-cdrom. apt-get update nelze využít pro přidávání nových CD.
Selhalo stažení cdrom://Ubuntu-Netbook-Remix 9.04 _Jaunty Jackalope_ - Release i386 (20090421)/dists/jaunty/multiverse/binary-i386/Packages  Pro přidání CD do APTu použijte apt-cdrom. apt-get update nelze využít pro přidávání nových CD.
Selhalo stažení cdrom://Ubuntu-Netbook-Remix 9.04 _Jaunty Jackalope_ - Release i386 (20090421)/dists/jaunty/restricted/binary-i386/Packages  Pro přidání CD do APTu použijte apt-cdrom. apt-get update nelze využít pro přidávání nových CD.
Některé indexové soubory se nepodařilo stáhnout, jsou ignorovány, nebo jsou použity starší verze.

Díky moc.
« Poslední změna: 12 Ledna 2010, 18:03:03 od kiklhorn »

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Problém s přídáním zdrojů na netbooku
« Odpověď #1 kdy: 12 Ledna 2010, 16:24:18 »
Smaž ho → Úprava seznamu zdrojů.
http://wiki.ubuntu.cz/Průvodce%20po%20instalaci
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Roman Sikora

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: Problém s přídáním zdrojů na netbooku
« Odpověď #2 kdy: 12 Ledna 2010, 16:45:25 »
aha, to mě nenapadlo. Já myslel, že má být na tom CD-ROM ještě něco důležitého. Tak já dám to odfajfknutí do pryč. Díky. :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.