Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pomalý internet  (Přečteno 980 krát)

pavlik45

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Pomalý internet
« kdy: 24 Března 2010, 22:30:11 »
Už od začátku vydání 9.10 mám problémy s pomalým internetem ve Firefoxu a třeba i Google Chromu. Na druhém záložním disku na 9.04 internet běží v pohodě. Zkoušel jsem všechno možné, především ze zahraničního fóra, ale zbytečně. Už nevím, co mám dělat. Poslední možnost je Ubuntu odinstalovat a věnovat se jinému operačnímu systému, protože na počítači se v podstatě nedá pracovat. Dosud jsem si systému Ubuntu vážil a drobné nedostatky byly vždy bohatě vynahrazeny jinými užitečnými programy a funkcemi. Nejsem ani programátor ani bůhví jaký odborník na IT, na příkazové řádce ale základy zvládnu. Poslední měsíce jsou ale pro mě zoufalé. Jestli máte někdo tip, co způsobuje pomalý internet, budu vděčný za jakoukoli informaci. Dík
Pavlik45

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re: Pomalý internet
« Odpověď #1 kdy: 24 Března 2010, 22:57:05 »
mohol si aspon zhruba popisat co vsetko si skusal nech sa tu zbytocne nestriela..a ked do miestneho vyhladavaca zadas 'pomaly internet' tak to vypluje tiez dost tem, mozes este nieco ztoho poskusat..
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

kalfar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 372
Re: Pomalý internet
« Odpověď #2 kdy: 29 Března 2010, 11:32:49 »
Co zkusit spustit LiveCD a zjistit, jestli je pomalý internet i tam?
Ubuntu jsem nainstaloval v úterý,ve středu jsem si přečetl tyhle stránky,čtvrtek byl dnem doinstalací programů a dnes jsmem se utvrdil,že tu Vistu jsem kupoval draze a zbytečně. >:(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.