Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Blog Ubuntu -- Správa "projektů" české komunity Ubuntu

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Autor Téma: SR - Nitra  (Přečteno 61819 krát)

distefano

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
Re:SR - Nitra
« Odpověď #225 kdy: 18 Červen 2018, 09:33:14 »
Stale plati, co som napisal pred 3/4 rokom, ze sa pravidelne schadzame v Trafacke, naposledy /13.6./ nas bolo 6. Aj ked uz na nasich zelezach nedominuje ciste Ubuntu, Linuxu a open source sme zostali verni a uz aj v mesacnom programe trafacka.sk mame svoj vyarendovany termin, t.j. druha streda mesiaca, vzdy od 16.00 hod. Ked pre nic ine, tak aj capovana 11-ka Svijany a od nedavna aj capovne pivo z pivovar Kout na Sumave stoja za to.
Ked v danom case bude hocikto z vas v Nitre, zastavte sa v Trafacke na ul. J.Krala 65.
Dovi Linuxaci, z daleka i z blizka.

vxmery

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #226 kdy: 18 Červen 2018, 11:02:37 »
Táto aktivita si zaslúži +1 ;)
Dobrá nálada nevyrieši všetky problémy ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ju zachovať.
Linux Mint 17.3

tigrik626

• Návštěvník
  • *
    • Zobrazit profil
    • tigrikInside
« Odpověď #227 kdy: 15 Červenec 2018, 23:15:58 »
Ahojte, chcel by som sa opýtať. Stále toto funguje? Presunulo sa toto vlákno niekde? Viem že som mal záujem ísť pred niekoľkými rokmi. Už som dospel, mám pomáličky 18 tak by som to mohol dotiahnuť aj do reality, nie? Ak teda nieje problém s ArchLinuxákmi ;)
Anime ♥ HTML ♥ Arch Linux ♥ Debian ♥ TeamSpeak 3 ♥ Sony Vegas ♥ Nightcore ♥

vxmery

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #228 kdy: 15 Červenec 2018, 23:23:12 »
Citace
Ahojte, chcel by som sa opýtať. Stále toto funguje?
Ahoj, stále to funguje. Každá druhá streda v mesiaci, Nitra-trafačka od 16:00. Pozri vlákno TU.
Dobrá nálada nevyrieši všetky problémy ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ju zachovať.
Linux Mint 17.3