Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Automaticke aktualizacie [Vyriešené]  (Přečteno 1264 krát)

wam]Spider007

  • Host
Automaticke aktualizacie [Vyriešené]
« kdy: 16 Května 2010, 09:53:03 »
Nazdar, neviem ci sa to tu uz riesilo, ale mam taky mensi problem. V oblasti upozornenia sa mi neobjavuje ikonka, ze su dostupne aktualizacie. A tak ani neviem ci nejake su alebo nie. Ked ale potom po 3 dnoch idem cez System > sprava > sprava aktualizacii, tak je ich tam celkom dost a mozem ich nainstalovat. V nastaveniach mam nastavene, ze to ma kontrolovat denne a ze ma oznamovat dostupne aktualizacie. Bohuzial to nefunguje.
« Poslední změna: 17 Května 2010, 20:22:45 od wam]Spider007 »

pivik

  • Host
Re: Automaticke aktualizacie
« Odpověď #1 kdy: 16 Května 2010, 10:05:20 »
Pokud vím, tak se nezobrazuje ikona tak jako dříve, ale otevře se minimalizovaný správce aktualizací. Tak to bylo již v 9.10.

novas33

Re: Automaticke aktualizacie
« Odpověď #2 kdy: 16 Května 2010, 10:09:59 »
Já to mám taky tak mně se neotevře nic když nekliknu na správce aktualizací tak nevím vůbec,že nějaké aktualizace jsou.Ve verzi 9.10 se mi při dostupné aktualizaci objevila ikona na horním panelu
Ubuntu 18.04 LTS

ok1dtm

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 342
Re: Automaticke aktualizacie
« Odpověď #3 kdy: 16 Května 2010, 10:18:57 »
Nazdar, neviem ci sa to tu uz riesilo, ale mam taky mensi problem. V oblasti upozornenia sa mi neobjavuje ikonka, ze su dostupne aktualizacie. A tak ani neviem ci nejake su alebo nie. Ked ale potom po 3 dnoch idem cez System > sprava > sprava aktualizacii, tak je ich tam celkom dost a mozem ich nainstalovat. V nastaveniach mam nastavene, ze to ma kontrolovat denne a ze ma oznamovat dostupne aktualizacie. Bohuzial to nefunguje.
Zkus tohle :
Kód: [Vybrat]
gconftool -s --type bool /apps/update-notifier/auto_launch false

wam]Spider007

  • Host
Re: Automaticke aktualizacie
« Odpověď #4 kdy: 16 Května 2010, 10:35:48 »
ok, vypol som to nastavenie, uvidim po par dnoch, ci sa nieco zmenilo.
zatial diky

novas33

Re: Automaticke aktualizacie
« Odpověď #5 kdy: 16 Května 2010, 17:04:40 »
Nazdar, neviem ci sa to tu uz riesilo, ale mam taky mensi problem. V oblasti upozornenia sa mi neobjavuje ikonka, ze su dostupne aktualizacie. A tak ani neviem ci nejake su alebo nie. Ked ale potom po 3 dnoch idem cez System > sprava > sprava aktualizacii, tak je ich tam celkom dost a mozem ich nainstalovat. V nastaveniach mam nastavene, ze to ma kontrolovat denne a ze ma oznamovat dostupne aktualizacie. Bohuzial to nefunguje.
Zkus tohle :
Kód: [Vybrat]
gconftool -s --type bool /apps/update-notifier/auto_launch false

Supr díky mě to pomohlo:už se mi teď ukázala po zapnutí PC  ikona na aktualizace. :D
Ubuntu 18.04 LTS

wam]Spider007

  • Host
Re: Automaticke aktualizacie [Vyriešené]
« Odpověď #6 kdy: 17 Května 2010, 20:23:14 »
ok, pomohlo to aj mne, takze znacim ako vyriesene a K+ :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.