Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Re: Chybné zobrazení pracovního okna ve Firefoxu 3.6.6 v Lucid Lynx [vyřešeno]  (Přečteno 1034 krát)

comenius

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Zdravím, nedávno (po jedné z pravidelných systémových aktualizací) mi ve Firefoxu 3.6.6 v Ubuntu 10.04 úplně zmizela lišta s tlačítky minimalizovat, maximalizovat, zavřít. Poslední, co vidím, je nástrojová lišta navigace, po kliknutí do adresového řádku se většinou objeví alespoň nabídka (Soubor, Úpravy...), viz screenshot. Navíc z Firefoxu nevidím ani do Gnome lišty (nabídka Aplikace, Místa, Systém). Nevěřím, že by tohle byl nějaký diletantský "upgrade" :-) Na stolním pc se stejnou distribucí i verzí Firefoxu žádný problém není.

Zkoušel jsem všechno možné: odstranit přes Centrum softwaru a znovu nainstalovat, změnit motiv vzhledu, odinstalovat doplňky, ale nic z toho nezabírá. Vzpomínám si ještě, že jsem před prvním chybným zobrazením použil celoobrazovkový režim prohlížení (u mě klávesa F11), který mi pak spadl. To by pravděpodobně mohlo souviset, ale opravdu netuším, jak to uvést do původního stavu. Předem díky za pomoc.  

[attachment deleted by admin]
« Poslední změna: 09 Července 2010, 13:30:42 od comenius »

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Chybné zobrazení pracovního okna ve Firefoxu 3.6.6 v Lucid Lynx
« Odpověď #1 kdy: 08 Července 2010, 12:14:12 »
A zkusil jsi tu F11 použít znovu? Alespoň u mě to funguje!
Fullscreen totiž ten "vršek" schovává. Normálně stačí zajet myší hodně nahoru a zase to vyleze :-)
« Poslední změna: 08 Července 2010, 12:16:13 od mka »

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re: Chybné zobrazení pracovního okna ve Firefoxu 3.6.6 v Lucid Lynx
« Odpověď #2 kdy: 08 Července 2010, 13:50:28 »
to spíš vypadá že to má na svědomí window manager, u mě je to Alt+F11, nevim jak u tebe

comenius

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Chybné zobrazení pracovního okna ve Firefoxu 3.6.6 v Lucid Lynx
« Odpověď #3 kdy: 08 Července 2010, 17:30:10 »
@mka: to jsem zkoušel, ale nefunguje to... Když přepnu do celoobr. režimu, zmizí samozřejmě i ten zbytek, ale nijak to nepomůže...

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Chybné zobrazení pracovního okna ve Firefoxu 3.6.6 v Lucid Lynx
« Odpověď #4 kdy: 08 Července 2010, 17:52:58 »
No, jestlo to máš nějaký rozhašený a nemáš ve ff žádná nastavení, o která bys nechtěl přijít, tak bych doporučil odinstalovat (úplně), poté zrušit nebo alespoň přejmenovat ~/.mozilla/firefox a pak znovu nainstalovat. Může bejt něco doblblýho právě tam...

comenius

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Děkuju moc. Jak jsem to prve odstranil a znova nainstaloval, to nastavení jsem zapomněl smazat, takže tam ta chyba zůstala. Po smazání .mozilla už to šlape.

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Není zač :-)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.