Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Unity 3D Web Player  (Přečteno 4218 krát)

Illmatic

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Unity 3D Web Player
« kdy: 30 Září 2014, 20:35:26 »
Dobrý den, jsem dlouholetý uživatel Windows dnes jsem se rozhodl pro přechod na Lubuntu ale nedaří se mi do něho dostat Unity 3D Web Player. Předem děkuji za rady.

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #1 kdy: 01 Října 2014, 07:17:53 »
Snad to pomůže : http://wiki.unity3d.com/index.php/Running_Unity_Web_Player_on_Linux_using_Pipelight

nevím, co jste už zkoušel, ale jestli jste před položením dotazu použil vyhledavač, pravděpodobně už jste tenhle návod viděl.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Illmatic

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #2 kdy: 01 Října 2014, 09:57:23 »
Našel jsem plno návodů vůbec tomu nerozumím co mám dělat.

http://pipelight.net/cms/plugin-unity-webplayer.html

http://www.gamingonlinux.com/articles/unity3d-web-player-in-linux-browsers-thanks-to-pipelight-.2996/

Pochopil jsem že se někam zadávají nějaké příkazy sudo či co netuším kam to zadat jsem uplný zčátečník.
« Poslední změna: 01 Října 2014, 09:59:32 od Illmatic »

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #3 kdy: 01 Října 2014, 10:06:20 »
Doporučil bych aspoň základy z Wiki : http://wiki.ubuntu.cz/z%C3%A1klady

bez toho se nehnete.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Illmatic

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #4 kdy: 01 Října 2014, 10:43:29 »
Děkuji za rady ale nejspíš se vrátím k Windows, moje volba pro Lubuntu byla kvůli koupi slabého netbooku přítelkyni byly jsme nadšení s Lubuntu svižnost a vše okolo. Ale pro normálního uživatele systému mi přijde zdlouhavé a zbytečné vše okolo Ubuntu.

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #5 kdy: 01 Října 2014, 10:47:18 »
A k čemu ten program vůbec je?

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #6 kdy: 01 Října 2014, 10:50:03 »
Než si půl hodiny číst, radši přejdu zpět na horší systém, výborně.  :D
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #7 kdy: 01 Října 2014, 11:07:37 »
Děkuji za rady ale nejspíš se vrátím k Windows, moje volba pro Lubuntu byla kvůli koupi slabého netbooku přítelkyni byly jsme nadšení s Lubuntu svižnost a vše okolo. Ale pro normálního uživatele systému mi přijde zdlouhavé a zbytečné vše okolo Ubuntu.

Tak si ten silverlight na slabem netbooku uzij.
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Illmatic

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #8 kdy: 01 Října 2014, 11:26:00 »
Než si půl hodiny číst, radši přejdu zpět na horší systém, výborně.  :D

Vše jsem to přečetl. Ještě jednou děkuji za rady ale opravdu mi to vše přijde jako ztráta času tohle tamto pro normálního uživatele k ničemu. Nechám Lubuntu na netbooku přítelkyni jelikož je to opravdu znát ta rychlost jí stačí že si zapne Firefox a tím končí. A na svém PC zůstanu věrný :)
« Poslední změna: 01 Října 2014, 11:35:39 od Illmatic »

geofre

Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #9 kdy: 01 Října 2014, 12:28:51 »
Než si půl hodiny číst, radši přejdu zpět na horší systém, výborně.  :D

Vše jsem to přečetl. Ještě jednou děkuji za rady ale opravdu mi to vše přijde jako ztráta času tohle tamto pro normálního uživatele k ničemu. Nechám Lubuntu na netbooku přítelkyni jelikož je to opravdu znát ta rychlost jí stačí že si zapne Firefox a tím končí. A na svém PC zůstanu věrný :)

To by mě zajímalo, co znamená "normální uživatel" :-D :-D
Ubuntu Mate 14.04 LTS / W7 64-bit

Illmatic

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #10 kdy: 01 Října 2014, 12:56:00 »
ě-
Než si půl hodiny číst, radši přejdu zpět na horší systém, výborně.  :D

Vše jsem to přečetl. Ještě jednou děkuji za rady ale opravdu mi to vše přijde jako ztráta času tohle tamto pro normálního uživatele k ničemu. Nechám Lubuntu na netbooku přítelkyni jelikož je to opravdu znát ta rychlost jí stačí že si zapne Firefox a tím končí. A na svém PC zůstanu věrný :)


To by mě zajímalo, co znamená "normální uživatel" :-D :-D


Dle mého názoru člověk co využívá PC na běžné serfování po internetu a občas si zahraje nějakou hru u PC stráví max. 2-3 hod. denně. Nemám nic proti systému Linux-Ubuntu a jim podobným jen si mysím že pro mě je to zbytečné od včera jsem nenainstaloval Unity 3D Web Player na Windowsu 2x kliknu  a mám ho. Nejsem pohodlný jen jsem tomu nepřišel na chuť, a to jsem tomu dával šanci 3 dny.
« Poslední změna: 01 Října 2014, 12:57:58 od Illmatic »

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #11 kdy: 01 Října 2014, 13:05:44 »
Citace
na Windowsu 2x kliknu  a mám ho. Nejsem pohodlný jen jsem tomu nepřišel na chuť, a to jsem tomu dával šanci 3 dny.

To musíte poprosit vývojáře Unity, aby s tím něco udělali. Zatím jediná šance, je ten návod, co jsem posílal. Sice u toho strávíte o 17 sekund déle, ale fungovat to bude. Stačí otevřít terminál a naházet tam ty příkazy.
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

Illmatic

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #12 kdy: 01 Října 2014, 20:55:14 »
Citace
na Windowsu 2x kliknu  a mám ho. Nejsem pohodlný jen jsem tomu nepřišel na chuť, a to jsem tomu dával šanci 3 dny.

To musíte poprosit vývojáře Unity, aby s tím něco udělali. Zatím jediná šance, je ten návod, co jsem posílal. Sice u toho strávíte o 17 sekund déle, ale fungovat to bude. Stačí otevřít terminál a naházet tam ty příkazy.

Otevřel jsem LXTerminal vložil dané příkazy poté se mě to zeptalo na heslo které už tam napsat nejde.
« Poslední změna: 01 Října 2014, 22:00:31 od Illmatic »

unkabunka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 243
  • Všichni jste blázni,jenom já jsem letadlo.
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #13 kdy: 01 Října 2014, 21:10:08 »
Heslo napsat jde. Jen se nezobrazují hvězdičky či tečky.

martyj

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2276
  • Don't buy a new PC, download a better one !
Re:Unity 3D Web Player
« Odpověď #14 kdy: 02 Října 2014, 06:55:51 »
Je to marné, všechno četl, ale nic nepochopil.
Kód: [Vybrat]
Pozor! Pokud spouštíte příkaz vyžadující heslo, při jeho zadávání se vám nebudou opisovat znaky, a to ani v podobě hvězdiček! Samotné heslo se však píše, takže jej stačí naťukat a dát ↵ Enter. Takto je to udělané schválně, aby nikdo nemohl odpozorovat ani délku vašeho hesla.
edit : sorry, ale mínus za lhaní.
« Poslední změna: 02 Října 2014, 07:01:58 od martyj »
ASUS K50-IJ/Pentium Dual-Core CPU T4500@2.30GHz/RAM 4 GB/Intel GMA 4500M/Ubuntu 14.04 LTS (64-bit) - GNOME Flashback/puppy

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.