Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
World of Warcraft

Novinky: Děkujeme všem návštěvníkům fóra, kteří ochotně radí ostatním. Vaše práce je velmi potřebná a vážíme si jí.

Autor Téma: Wammu  (Přečteno 397 krát)

Hezoun Honza

• Návštěvník
  • *
    • Zobrazit profil
Wammu
« kdy: 18 Červen 2018, 20:17:46 »
Čaute lidi. Vyzkoušel jsem snad vše, co tady radíte, abych rozchodil WAMMU a můj Samsung Galaxy S5 mini, ale nějak spolu nechtějí komunikovat. Vzdal jsem to a můj dotaz je, existuje-li nějaká alternativa WAMMU? Dík za radu.

dedek43

• Návštěvník
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Wammu
« Odpověď #1 kdy: 21 Červen 2018, 19:39:56 »

Hezoun Honza

• Návštěvník
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24 Červen 2018, 16:31:05 »
Tak ani to mi nefunguje. Program jsem nainstaloval, udělal vše dle návodu a nic.

Gmisiycs

• Návštěvník
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26 Červen 2018, 22:42:58 »
Právě nedávno jsem zkoušel WAMMU, protože MyPhoneExplorer u mne přestal fungovat s poslední instalací WIN (win7) a na Libovolném !!! Linuxu se nerozjel. Bojoval jsem s WAMMU dva dny, četl návody v hebrejštině i romštině, nic nezabralo. Až asi na 370.-tém linku Google (nekecám) byl ENG článek, kde psali: "Jako root nespouštíme program vždy.". To mne inspirovalo a spustil jsem jej jako root. V tu chvíli začal fungovat jak se synovým hloupým moderním mobilem, tam s mým ještě hloupějším (zato nenabouratelným) SonyEricssonem Z550i.

Tedy:
CTRL+ALT+T
napsat:
Kód: [Vybrat]
sudo wammuzadat heslo a fičet.

Asi slušnej oddíl. Zkuste... uvidíte.
« Poslední změna: 26 Červen 2018, 22:58:56 od Gmisiycs »

Hezoun Honza

• Návštěvník
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27 Červen 2018, 08:29:15 »
Díky za pomoc, ale ani to mi nepomohlo. Nechápu to. Nepřipojím se přes žádnou z možností, jako je usb, bluetooth...
Po zadání příkazu a hesla mi to napsalo toto:
(wammu:4380): Gtk-WARNING **: 08:17:00.934: Theme parsing error: gtk-main.css:73:38: Failed to import: Error opening file /usr/share/themes/Radiance/gtk-3.20/apps/gnome-builder.css: No such file or directory
Ladicí log byl vytvořen v dočasném souboru </tmp/wammu2yIIdu.log>. V případě chyby ho prosím připojte ke hlášení chyby!