Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: ČERNOBÍLÝ totem  (Přečteno 5782 krát)

Michal Kundrát

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 232
  • Jawa Stadion S11 1958
ČERNOBÍLÝ totem
« kdy: 22 Ledna 2008, 19:36:25 »
Nevim čím to je, ale když pustím cokoli přes totem, tak to jede černobíle(videa, u zvuku jede černobíle i vizualizace). Po menším pohrabání-se v Synapticu jsem smazal pár kodeků, jeden re-instaloval a změnil totem na xine  :)  Bohužel to bude asi programem(žádná aktualizace, začalo to samo od sebe....myslim že po instalaci avidemux, nebo tak něčeho). Jinak od doby co jsem smazal těch pár kodeků už jede barevně VLC(předtím taky černobíle)...Nejlíp mi zatím jde GXINE, ale i to třeba přestane(i když tomu nevěřim) - tim sem vyloučil chybu kodeku(dělá to u úplně všech videí), takže jde hlavně o totem.  Né že bych ho nějak moc využíval(DVD s menu rozhodně zvládá líp VLC), ale když si chci pustit nějaký video co vlc nepobere, nebo se v něm zobrazuje úplně jinak(i to se občas najde), tak se to docela hodí
CPU AMD Athlon 64, 1.5GB RAM, nVidia GeForce 7600GS 256MB, přepěťovka Belkin SurgeMaster, repro Genius 5.1 150W, monitor Avidav 1280x1024, Epson LQ-1050 [UBUNTU x64] + IBM PC 300GL - 200MHz, 64MB RAM, 40GB HDD [DEBIAN 5.0.3 -486]

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.