Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: padající chromium a ubuntuone  (Přečteno 741 krát)

vasek_Sk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
padající chromium a ubuntuone
« kdy: 04 Dubna 2012, 20:12:03 »
Dobrý den,

provedl jsem čistou instalaci 11.10 na svůj starší počítač, kde bylo původně 11.04. Po instalaci se chromium spustí, ale jakmile nastavím synchronizaci s netem, tak padá. Dá se používat jen s volbou password-store=basic, jinak se spustí běží několik sekund a spadne.

Další zajímavostí je fungování/nefungování ubuntuone. přpojí se k serveru, synchronizuje složku ubuntuone, ale klient mi neukáže které další složky lze synchronizovat ani mi neukáže zaplnění vzdáleného adresáře, prostě ve všech záložkách klienta se objevuje pouze načítám ...

Neporadil by mi někdo, co je potřeba doinstalovat aby to zase běhalo nebo zda tyhle problémy vyřeší přechod na 12.04?

Předem děkuji za odpovědi.

Vašek Skřivan

vasek_Sk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Re:padající chromium a ubuntuone
« Odpověď #1 kdy: 04 Dubna 2012, 23:21:41 »
Stáhl jsem si 12.04 beta a už při testování z dvd se oba problémy vyřešily.

Ale již předtím jsem objevil jiný problém, který mě nasměroval k přeinstalovávací mánii. Z nějakého důvodu se mi při instalování nejnovější verze flashe (pomocí flashplugin-instaler ) přestala zobrazovat na webu jakákoliv videa. Místo nich vidím pouze Missing Plug-in v chromiu, ve firefoxu není nic. Pokud flash nahradím gnashem, tak některá videa spustím, ale třeba videa na idnes.cz stejně nepřehraji. Neporadil by někdo v čem je zakopaný pes?

rimidalv

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 317
Re:padající chromium a ubuntuone
« Odpověď #2 kdy: 05 Dubna 2012, 13:02:23 »
Vaše PC je pravděpodobně pro tu verzi pluginu pomalé (procesor), instalujte předchozí verzi pluginu viz odkaz:
http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=62248.0

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.