Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: compiz-kostky  (Přečteno 3339 krát)

honorguard

  • Host
compiz-kostky
« kdy: 06 Ledna 2008, 22:02:42 »
Zdravím.
Potřeboval bych osvětlit jednu věc ohledně compizu (Fusion). Je zde efekt jménem kostka plochy. Kostku už se mi jednou podařilo zapnout. Jenže pak jsem si to nějak rozházel a už mi to nefunguje. Njespíš je nějaký problém s nastavením ploch, nejspíše to bude v General options desktop size.
Je tu jakási šířka ploch a jejich počet. Jenže se to nějak divně přepočítává. Objevují se různé počty ploch, jenže podle KDE je to stále ta samá plocha...

Zajímalo by mě jak mám kostku nastavit a zapnout, jestli mohou být na každé ploše jiná okna, jestli tam mohou být různé tapety...

Předem děkuji za rady

Marcel 'Maky' Šuška

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1425
  • Kdo si hraje s Ubuntu, nezlobí.
Re: compiz-kostky
« Odpověď #1 kdy: 07 Ledna 2008, 21:35:21 »
Potřeboval bych osvětlit jednu věc ohledně compizu (Fusion). Je zde efekt jménem kostka plochy. Kostku už se mi jednou podařilo zapnout. Jenže pak jsem si to nějak rozházel a už mi to nefunguje. Njespíš je nějaký problém s nastavením ploch, nejspíše to bude v General options desktop size.
Je tu jakási šířka ploch a jejich počet. Jenže se to nějak divně přepočítává. Objevují se různé počty ploch, jenže podle KDE je to stále ta samá plocha...

Zajímalo by mě jak mám kostku nastavit a zapnout, jestli mohou být na každé ploše jiná okna, jestli tam mohou být různé tapety...

Návod zde: http://wiki.ubuntu.cz/Compiz_Fusion?action=show&redirect=Compiz+Fusion+ve+7.10+Gutsy+Gibbon Stačilo zadat na naší viki Compiz

Doporučuji přečíst a najdete odpovědi.

Na Ubuntu GG nemůžete mít jiná okna, různé tapety.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.