Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wifi  (Přečteno 850 krát)

Citanek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Wifi
« kdy: 20 Prosince 2009, 17:15:24 »
Dobry den,

Stahl jsem si Xubuntu a zkusil jsem Live, vse funguje jak ma. Bohuzel mam moznost doma pripojeni pouze pres wifi, a kdyz jsem dal na sit pravy tlacitkem a dal editovat pripojeni, dal zalozku wifi... Tak nevim kde zobrazim dostupne wifi. Jde to vubec nejak, nebo ji musim nastavit rucne SID a pod ?

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Wifi
« Odpověď #1 kdy: 20 Prosince 2009, 19:18:41 »
Dobry den,

Stahl jsem si Xubuntu a zkusil jsem Live, vse funguje jak ma. Bohuzel mam moznost doma pripojeni pouze pres wifi, a kdyz jsem dal na sit pravy tlacitkem a dal editovat pripojeni, dal zalozku wifi... Tak nevim kde zobrazim dostupne wifi. Jde to vubec nejak, nebo ji musim nastavit rucne SID a pod ?
Nevim jak u Xubuntu, ale u klasickeho Ubuntu staci pouze jeden klik levym tlacitkem a zobrazi se dostupne site. Pokud je samozrejme wifi funkcni, jestli tam site nejsou, tak je treba dodat vypis lspci a resit zprovozneni wifi..

Citanek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Wifi
« Odpověď #2 kdy: 22 Prosince 2009, 17:15:48 »
stahl jsem si Wifi radar, site me to nalezne, ale kdyz dam k nejake pripojit a vim ze v XP me fungovala v poho, tak me to porad pise Acquiring IP Adress a dal se to nehne. Wifi mam externi od Air Live WUA-3120239

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.