Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Po povýšení se spouští AbiWord  (Přečteno 2666 krát)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Po povýšení se spouští AbiWord
« kdy: 07 Června 2015, 10:57:54 »
Po povýšení systému z U14.04 na U15.04 se po každém bootu spouští AbiWord s prázdným dokumentem.
V aplikacích po spuštění není.
Jak to odstranit?
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Po povýšení se spouští AbiWord
« Odpověď #1 kdy: 07 Června 2015, 14:31:02 »
Vyskusaj vypnut vsetky programy. Do terminalu zadaj
Kód: [Vybrat]
gsettings set org.gnome.SessionManager auto-save-session truevypni terminal a restartuj.
Po restarte zadaj do terminalu
Kód: [Vybrat]
gsettings set org.gnome.SessionManager auto-save-session false
Prvy prikaz nastavy system tak aby si pri vypnuti zapamatal vsetky spustene programy a po starte ich spustil, cize ulozi session.(kedze ty budes mat vsetko vypnute tak si ulozi ze nema spustat ziadne programy).
Druhy prikaz toto ukladanie vypne.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Po povýšení se spouští AbiWord
« Odpověď #2 kdy: 07 Června 2015, 21:40:36 »
Tibore, díky, ale nepomohlo. AbiWord se spouští furt. Neměl jsem to vše dělat se sudo?

Nechce se mi AbiWord odinstalovávat, protože se někdy hodí na soubory, na kterých si OOO vyláme zuby...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

vxmery

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 537
Re:Po povýšení se spouští AbiWord
« Odpověď #3 kdy: 07 Června 2015, 23:04:45 »
Citace
Nechce se mi AbiWord odinstalovávat, protože se někdy hodí na soubory, na kterých si OOO vyláme zuby...
Mne bol k ničomu. Dal som ho preč a bol pokoj. OO alebo LO. Howhg
Dobrá nálada nevyrieši všetky problémy ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ju zachovať.
Linux Mint 19.1 Cinnamon

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Po povýšení se spouští AbiWord
« Odpověď #4 kdy: 08 Června 2015, 00:06:15 »
Po povýšení systému z U14.04 na U15.04 se po každém bootu spouští AbiWord s prázdným dokumentem.
V aplikacích po spuštění není.
Jak to odstranit?

musis se podivat ;) .. asi sis to tak nastavil .... ja bych hledal v: (etc/xdg/autostart, $HOME/.kde4/Autostart a $HOME/.config/autostart ....)
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Po povýšení se spouští AbiWord
« Odpověď #5 kdy: 08 Června 2015, 19:42:02 »
Po povýšení systému z U14.04 na U15.04 se po každém bootu spouští AbiWord s prázdným dokumentem.
V aplikacích po spuštění není.
Jak to odstranit?

musis se podivat ;) .. asi sis to tak nastavil .... ja bych hledal v: (etc/xdg/autostart, $HOME/.kde4/Autostart a $HOME/.config/autostart ....)

Díky, kouknu tam, ale určitě jsem si nedal AbiWord do autostartu, proč? Navíc se probudil až po povýšení... :-)
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.