Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Instalace ubuntu 10.10 nejde nainstalovat [vyreseno] !!!  (Přečteno 4492 krát)

azuro

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: Instalace ubuntu 10.10 nejde nainstalovat
« Odpověď #25 kdy: 09 Ledna 2011, 12:32:31 »
ten disk je  1TB  a  mam na  nem jen widle takze  tam nebude  malo mista  urcite  ne   a  jinak   tady sou obrazky z biosu a jeden co sem zkousel unstalaci z windowsu

[attachment deleted by admin]

vtx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
Re: Instalace ubuntu 10.10 nejde nainstalovat
« Odpověď #26 kdy: 09 Ledna 2011, 12:36:13 »
ten disk je  1TB  a  mam na  nem jen widle takze  tam nebude  malo mista  urcite  ne   a  jinak   tady sou obrazky z biosu a jeden co sem zkousel unstalaci z windowsu

na jaký to instaluješ disc ? Skus si stáhnou třeba verzi 8.04 a pak to zněj aktualizuješ.

Na tom obrázku to opravdu vypadá, že nemáš volného 1,2 GB

btw kolik si volil místa pro ubuntu na začátek ?
Na okna se už nedá dívat. Musel jsem je vyměnit za požádnej linuxovej nářez!!!! Komu se chce furt volat sklenáře nebo to lepit sám ať si poslouží... já nemám nervy...

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Instalace ubuntu 10.10 nejde nainstalovat
« Odpověď #27 kdy: 09 Ledna 2011, 12:42:13 »
ten disk je  1TB  a  mam na  nem jen widle takze  tam nebude  malo mista  urcite  ne   a  jinak   tady sou obrazky z biosu a jeden co sem zkousel unstalaci z windowsu

na jaký to instaluješ disc ? Skus si stáhnou třeba verzi 8.04 a pak to zněj aktualizuješ.

Na tom obrázku to opravdu vypadá, že nemáš volného 1,2 GB

btw kolik si volil místa pro ubuntu na začátek ?
To by som moc nerobil(8.04).Problém je v tej SATE...inak je to dobrá mašina  8).A skús nastaviť IDE namiesto RAIDu.Alebo ako kolega vraví prehodiť jumper(alebo čo tam je) a tak to skúsiť.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Instalace ubuntu 10.10 nejde nainstalovat
« Odpověď #28 kdy: 09 Ledna 2011, 12:42:48 »
Alebo skúsiť alternate CD.Je to to isté akurát textový režim.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

azuro

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: Instalace ubuntu 10.10 nejde nainstalovat
« Odpověď #29 kdy: 09 Ledna 2011, 12:48:32 »
me se  nikde  nic neda zvolit na zacatku instalace    to okenko co sem postnul predtim je  uplne  prvni co se me ukaze  kdyz dam instal ubuntu   na  jakej disk?  no  sata2 Western digita  jinak uz sem stoho nestasntej :-) ja   tyo ubuntu chci a jak rikas  nejspis je  problem v tom sata  podle  me  to jednodusse nevidi hdd  takze  to neak obejit ale  jak a  co je to alternativ  cd   ?
« Poslední změna: 09 Ledna 2011, 12:50:47 od azuro »

azuro

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 16
Re: Instalace ubuntu 10.10 nejde nainstalovat
« Odpověď #30 kdy: 09 Ledna 2011, 14:49:07 »
me se  nikde  nic neda zvolit na zacatku instalace    to okenko co sem postnul predtim je  uplne  prvni co se me ukaze  kdyz dam instal ubuntu   na  jakej disk?  no  sata2 Western digita  jinak uz sem stoho nestasntej :-) ja   tyo ubuntu chci a jak rikas  nejspis je  problem v tom sata  podle  me  to jednodusse nevidi hdd  takze  to neak obejit ale  jak a  co je to alternativ  cd   ?



HOTOVO!!!!

Ubuntu nainstalovane  :-)  sem  blb prehlid sem jak mi tam nekdo radil abych prehodil z sata 6gb na  3gn prehodil sem tam jak DVD romku tak HDD a vse funguje    ted uz jen mam problem  ze  svukem ale to je  asi jina  cekce ze   vsem moc dekuji za pomoc vazim si toho a  je  videt  ze  na  ubuntu je  spousta lidi kteri radi pomohou

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Instalace ubuntu 10.10 nejde nainstalovat
« Odpověď #31 kdy: 09 Ledna 2011, 14:58:27 »
Nie je za čo.Poprosím označiť za [Vyriešené].
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.