Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Lubuntu: Wine zmizel z hlavní nabídky [vyřešeno]  (Přečteno 1043 krát)

FrantaLampa

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Lubuntu: Wine zmizel z hlavní nabídky [vyřešeno]
« kdy: 21 Ledna 2015, 20:35:12 »
Zdravím!

Prosím, poradil by mi někdo s problémem s programem Wine?

Včera jsem si instaloval nový windowsový program díky zavaděči pro Wine a po jeho nainstalování zástupce Winu z hlavní nabídky (ze "Startu") zmizel. Mám Wine stále nainstalovaný, ale vůbec nemohu přijít na to, jak mám zástupce-složku Winu a všech jeho funkcí a odkazů na nainstalované .exe programy vrátit zpět do hl. nabídky. Zkoušel jsem jej přeinstalovat, odinstalovat a znovu nainstalovat, restartovat PC, nic nepomohlo.

Když jsem se ale přihlásil jako root, v hlavní nabídce Wine má. Je tedy problém na mém účtu.

Děkuji za jakékoliv rady!
« Poslední změna: 26 Února 2015, 08:42:14 od FrantaLampa »

Myrmica

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1701
    • MYRMICA
Re:Wine zmizel z hlavní nabídky
« Odpověď #1 kdy: 22 Ledna 2015, 06:49:34 »
Mohl jsi se zmínit v jakou distribuci a jestli používáš Unity, KDE.... Takhle ti moc nepomohu, nabídka je v každé distribuci trochu jinak řešená.
Doporučuji používat Play on Linux. Má fůru výhod a usnadnění. Jaké? To si najdi na netu.
Stolní strojek: OS– UBUNTU 16.04 x86_64, MB ASUS P8 Z68-V/GEN3, Intel® Core™ i5-3470 CPU @ 3.20GHz × 4 , 16GiB DDR3, GeForce GTX 670...
Notebook: ASUS U53Jc OS– UBUNTU 16.04 x86_64, Windows 7, Processor – Intel Core i5-460M (2,53 GHz), Graphics – switchable NVIDIA GeForce 310M and Intel GMA HD

FrantaLampa

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Lubuntu: Wine zmizel z hlavní nabídky
« Odpověď #2 kdy: 22 Ledna 2015, 12:07:26 »
Mám lubuntu. Díky za doporučení Play on linux, přejdu na něj.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.