Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: problém s napájením a startem notesu a wifi  (Přečteno 808 krát)

JARDA001

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 236
problém s napájením a startem notesu a wifi
« kdy: 28 Listopadu 2008, 17:48:38 »
zdravim mam problém s napájením a wifi a nevím co s tím...můj problém je v tom že se mi špatně nabíjí baterie notesu (dle nálady...někdy rychle někdy skoro vůbec...) a pak se mi taky stává že někdy když zapínám bo restartuju notes tak se mi stane že nenaběhne ani k bootování (po POSTu zčerná obrazovka a to je vše) a pomůže jneom vypnutí bo se mi stane to stejný ale pravidelně problikává kontrolka pro caps lock a tam taky pomůže jenom vypnutí natvrdo. a zajímavý je že se to děje nepravidelně. a poslední problém je tom že se mi zapne wifi jenom někdy (na ubuntu 8.10 i386 se mi to stávalo vyjímečně ale na 64 bit architektuře se mi to děje často; na i386 mi wifi fungovala víceméně pouze s ovladačema pro nvidii ve verzi 177 ale pod 173 nikoli). to vše se mi děje na ubuntu ať už 32 bo 64 bitu. momentálně mám ubuntu 8.10 64 bit. notebook je acer aspire 6935g (základní model). a co se týče toho nabíjení tak se to děje i kámošovi s notesem od hp. prosím poraďte mi. už nevim jak dál. předem díky

JARDA001

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 236
Re: problém s napájením a startem notesu a wifi
« Odpověď #1 kdy: 01 Prosince 2008, 20:15:35 »
vážně nikdo nevíte řešení ani jednoho problému?:(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.