Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nefunguje prohlížeč Chrome  (Přečteno 2938 krát)

Nodon

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 19
Nefunguje prohlížeč Chrome
« kdy: 08 Února 2011, 15:27:54 »
Zdravím, nefunguje mi prohlížeč Chromium, vždy se jen nachvilku zapne a hned se okamžitě vypne. Zkoušel jsem ho přes terminál odinstalovat a pak zase nainstalovat, ale bohužel to nepomohlo. Zkoušel jsem i smazat nastavení v domovské složce .config/chromium nebo tam někde. Bohužel taky nepomohlo...

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Nefunguje prohlížeč Chrome
« Odpověď #1 kdy: 08 Února 2011, 15:49:57 »
No, a co my tu teď s tím asi máme dělat? Myslíš, že z toho, co jsi sem napsal, může někdo poznat, v čem spočívá tvůj problém?
Když už to v tom terminálu instaluješ, co kdybys to v něm zkusil i spustit a podíval se, co ti vypíše, když spadne?

senozaty

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 31
Re: Nefunguje prohlížeč Chrome
« Odpověď #2 kdy: 08 Února 2011, 16:30:50 »
souhlas. bez chyby ti asi nikdo neporadí, jsem začátečník já teda ani s chybou, ale nějak jsem pochopil, už z dob dřívějších že musim co nejvíce popsat o závadách a chování systému, motoru auta či jinak. spusť to v terminálu pak magická kombinace shift +ctrl+c a pak sem:D
Naprostej začátečník mám Linux týden a nerozumim plno názvům a věcem:D tak se dopředu omlouvám.
Ubuntu 10.10, GNOME 2.32.0 časem až zjistim co je ještě důležité,a jak to zjistim, sem hodim další popis PC.

Nodon

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 19
Re: Nefunguje prohlížeč Chrome
« Odpověď #3 kdy: 08 Února 2011, 16:59:07 »
Omlouvám se úplně jsem zapoměl na terminál, tady je chyba:

Citace
Attempting to load the system libmoon
Neoprávněný přístup do paměti (SIGSEGV)

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Nefunguje prohlížeč Chrome
« Odpověď #4 kdy: 08 Února 2011, 17:05:50 »
Tak to je jiná...
Předně si ujasněme: jedná se o Google Chrome nebo Chromium Web Browser?
Dále: z jakého zdroje to máš nainstalované? Tohle vypadá na nějakej unstable. Pak se ovšem nediv. Nestabilní věci sem tam padají.
Kromě toho, je mi divné, že se prohlížeč při startu pokouší používat libmoon, což je klon Silverlightu, známý též jako Moonlight. Tys něco takového instaloval? Protože já mám nainstalované oba výše uvedené prohlížeče, ale Moonlight nepoužívám a ani ho tím pádem nemám nainstalovaný.
Z čehož plyne: jakou stránku otevíráš při startu prohlížeče?
« Poslední změna: 08 Února 2011, 17:11:59 od mka »

Nodon

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 19
Re: Nefunguje prohlížeč Chrome
« Odpověď #5 kdy: 09 Února 2011, 12:44:20 »
Tak to byla nějaká špatná verze nebyl to ani Chrome byl to nějaký Chromium, takže jsem stáhl oficiální verzi ze stránek Googlu a hele všechno jede perfektně :)

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Nefunguje prohlížeč Chrome
« Odpověď #6 kdy: 09 Února 2011, 12:57:17 »
Propříště nestahuj programy z webu, jak to dělají BFU na widlích, ale instaluj je z repozitářů.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.