Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: NFS a skryté soubory  (Přečteno 1918 krát)

zdenda204

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
NFS a skryté soubory
« kdy: 19 Května 2015, 20:07:41 »
Zdravím,
na windows 8 jsem si přes  HanyeWin NFS. Vše funguje skvěle, akorát určité soubory se mi prostě nezobrazují. Všechno to jsou filmy, složky s filmama, různé velikosti a různé formáty, přijde mi že se určité náhodné soubory prostě nezobrazují přes NFS.
Nějaké rady? Ubuntu 15.04. Dofám že to aspoň někdo pochopí, koukám že jsem to napsal dosti krkolomně :)

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Re:NFS a skryté soubory
« Odpověď #1 kdy: 19 Května 2015, 21:44:50 »
Možná by bylo se hodilo dodat výpis z toho filesystému (ne z NFS!) včetně přístupových práv:
Kód: [Vybrat]
ls -la
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

zdenda204

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re:NFS a skryté soubory
« Odpověď #2 kdy: 20 Května 2015, 16:21:36 »
Možná by bylo se hodilo dodat výpis z toho filesystému (ne z NFS!) včetně přístupových práv:
Kód: [Vybrat]
ls -la

Asi jsem to špatně napsal. Na Windowsu jsem si zřídil NFS server a když si ho v Ubuntu namountuju, tak se mi zobrazují pouze určité soubory. Přijde mi víceméně náhodné které se zobrazují a které ne, nevidím v tom žádné pravidlo, práva by ve windowsech měly být u všech souboru stejné.
Snad jsem to teď napsal již dobře :)

jmp

  • Host
Re:NFS a skryté soubory
« Odpověď #3 kdy: 20 Května 2015, 19:31:44 »
a proč se ptáte tady, když máte problém se sw na windows? - tady asi jen tak nikdo neporadí...

zdenda204

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re:NFS a skryté soubory
« Odpověď #4 kdy: 20 Května 2015, 19:54:42 »
a proč se ptáte tady, když máte problém se sw na windows? - tady asi jen tak nikdo neporadí...
Nevím jestli je to problém s Win nebo Ubuntu, podle všeho by se to zobrazovat mělo. A i kdyby ne, tak si stojím za tím že je to mezi Win a Ubuntu, takže to minimálně z části zase tak špatně není, že se ptám zde.

Jakub Vaněk

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 752
    • Web programátora a studenta Jakuba Vaňka
Re:NFS a skryté soubory
« Odpověď #5 kdy: 20 Května 2015, 20:37:24 »
Zkuste se napojit na ten server z počítače s Windows. Jestli soubory nebudou vidět ani odtud, tak vám tady asi nepomůžeme.
Notebook: Lenovo Thinkpad X200, Xubuntu 16.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.