Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Evolution MS Exchange 2003 Certifikat  (Přečteno 1030 krát)

deii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Evolution MS Exchange 2003 Certifikat
« kdy: 29 Ledna 2009, 17:16:49 »
Hola!
Zkousim si zprovoznit v Evolution pripojeni na MS Exchange server 2003 a nedari se nedari.

Ubuntu 8.10
Evolution 2.24
MS Exchange 2003

Kdyz se prihasuju do posty pres weboveho klienta, ve firefoxu vidim, ze je to https s CA certifikatem overenym firmou Equifax. Zkousel jsem ho pridat v Evolution do Certifikatu Authorities. Je tam, ale stale se nemuzu autentifikovat. Da se nejak vytusit, jestli potrebuju certifikat a jaky? Musi byt na MS Exchange serveru nejaka podpora, nebo staci vedet, ze tam bezi owa?

Fracty

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 809
Re: Evolution MS Exchange 2003 Certifikat
« Odpověď #1 kdy: 29 Ledna 2009, 18:06:49 »
no mělo by stačit importovat certifikát, popř upravit nastavení u certifikátu Equifax, někde by tam měla být...
já jsem na citadel servru (groupware) v práci nastavil šifrování na IMAP a potom v evolutinou přijal certifikát a poté v autoritách našel v camel-certs certifikát a importoval pro všechny možnosti a bylo..

deii

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: Evolution MS Exchange 2003 Certifikat
« Odpověď #2 kdy: 30 Ledna 2009, 10:16:35 »
Mohl bys to nejak rozepsat? Ted jsem to zkusil pres IMAP, prijal certifikat, naimportoval do Authorities, ale stejne nefunguje. Nebo co se da jak nastavit na Equifax certifikatu?

Spustil jsem si debug a pri pokusu o prihlaseni pres exchange connector pise:
Kód: [Vybrat]
e-data-server-ui-Message: Unable to find password(s) in keyring (Keyring reports: No matching results)
e-data-server-ui-Message: Key file does not have group 'Passwords-Exchange'

(evolution:6881): e-data-server-ui-WARNING **: Unable to find password(s) in keyring (Keyring reports: No matching results)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.