Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series  (Přečteno 4333 krát)

Fidin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« kdy: 18 Dubna 2023, 14:38:49 »
Při vyhledávání ovládače napíše "přidáni tiskárny selhalo" nebo Server Cups selhal.Toto je jediný ovládač Epsonu,který nejde. Ostatní jdou.Ovládač Epson XP 342,343,345 Series .Nelze použít ovládač ze stránek Epsonu. Je to tentýž.Tiskárna je zastaralá.

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3554
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #1 kdy: 18 Dubna 2023, 14:56:20 »
Tak trochu strukturovane prosime.
Jaky ovladac nejde a jake ostatni jdou? Take nejake podrobnosti (popis chovani, vypis z terminalu) ..
A otazka je? - tohle je mismas a punkovy protestsong a ne dotaz ..
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1767
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #2 kdy: 18 Dubna 2023, 22:58:49 »
Já bych řekl, že autorovi příspěvku hráblo.

http://download.ebz.epson.net/dsc/search/01/search/searchModuleFromResult
« Poslední změna: 18 Dubna 2023, 23:17:04 od JirkaZ »

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3554
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #3 kdy: 19 Dubna 2023, 03:11:12 »
Neni treba hned takove invektivy - dnes je takovy trend, ze se lide hure vyjadruji.
Je take mozne, ze dotaz byl formulovan nejakym nastrojem o kterych se ted tak casto pise. Ostatne s chatbotovymi prispevky jsme tu problem mivali. Ty sly vsak rozpoznat vsechny spolehlive - ani jeden mi neunikl - jen se obcas nekdo vyjadroval tak, ze jsem nekoho nahlasil jako chatbota (false positive) a tohle bude podobny pripad  ::)
« Poslední změna: 19 Dubna 2023, 13:23:03 od Ventero »
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1767
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #4 kdy: 19 Dubna 2023, 09:46:28 »
To není "trend", ale lenost a neochota dodržovat elementární pravidla mezilidské komunikace (pominu-li lékařsky doložené vady typu dyslexie apod.).

Fakt si myslíš, že se něčemu takovému budu přizpůsobovat?

Ještě připouštím, že to je cizinec a nechal si otázku přeložit strojem.

To v případě, že to je člověk. Jinak jsem tu možná jako první uváděl, že si to tady snad trénuje nějaká AI...

P.S.: zkontroluj si i svůj vlastní text - to jsi měl "hladinku" nebo co?
« Poslední změna: 19 Dubna 2023, 10:08:01 od JirkaZ »

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3554
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #5 kdy: 19 Dubna 2023, 13:46:33 »
Hladinka to nebyla - psal jsem to na mobilu bez brýlí ve 3 ráno.

S tou leností máš částečně pravdu, často se však lidé lépe vyjadřovat neumí, protože k tomu nemají dostatečnou průpravu - ale je to zase jen důsledek selhání generace dnešních 40-50níků, školství a celého systému - tedy i těch dnešních 60-70níků, kteří zde ve vrcholové politice budovali tuto dekadenci s těmi, kteří je naivně až stupidně volili.
Však se to dnes opakuje - včera jsem se nestačil při pohledu na průzkumy divit: Nejhůře hodnocená vláda v historii byla ODS za Nečase, napáchala tu nejvíce škod a lidé po pár volebních obdobích je zase dostali do vlády (pokud to opravdu není manipulované). Druhá nejhorší vláda (dle spokojenosti lidí) je dnešní ODS a ti co to tu Spolu s ní ještě více mrví, ale předvolební statistiky ukazují, že toto uskupení (i ODS samostatně v jiných modelech) má druhé největší preference hned po ANO, které si nejprve přivlastnilo zásluhy ČSSD (což je také dinosaurus, který má dost másla na hlavě, ale aspoň něco se jim trochu povedlo) a pak tady také pomrvili kdeco.

Takže co jsme to za národ stupidů a kde se stala chyba, když druhá největší majorita chce volit toho, koho považuje za druhého nejhoršího v historii? To je fakt Kocourkov, Švejkárna a Banánová republika v jednom - akorát, že nejsou zas o něco dražší banány (to bychom přežili), ale základní životní potřeby - potraviny, bydlení a energie.

A řešení: Seberme důchodcům, udělejme z nemocných zase simulanty a nechme v klidu vydělávat sazkovky, exekutory, přidejme policajtům, kteří většinově jen šikanují a kde je dusno, tam se bojí, přidejme hlavně sobě poslancům, kteří jsem nic neudělali a jen vše domrvili tak, že jsme na tom skoro ve všem skoro nejhůře v Evropě.

No a Ty se pak v tom všem, Jirko, pak chceš zlobit na někoho, že se v tom všem marastu neumí ani kloudně vyjádřit? Vždyť on za to možná ani moc nemůže ..
Přiznám se však, že mě to také někdy hodně sejří - jen se učím být shovívavý ..

Mimochodem prudký nárůst těch zdravotních vad je taktéž mj i důsledek výše popsaného ...

Ale k meritu - snad dostaneme nějaké rozvedení a upřesnění a bude se čeho chytit
« Poslední změna: 19 Dubna 2023, 13:53:05 od Ventero »
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1767
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #6 kdy: 19 Dubna 2023, 15:15:47 »
Přesouvat odpovědnost za základní vzdělání a "kinderstube" na jakoukoliv vládu, to je fakt masakr.

Základní, střední a vysoké školy stále fungují relativně normálně. Jestli se v nich učí mateřský jazyk a základy tradiční slušnosti, nebo LGBTQUFRTKLERIHGD+, to je věc druhá...

Pokud je někdo nevychovaný už z rodiny, sám nechce (je mu to putna) atd., tak to fakt žádnej bolševik nezmění a ani to nikdy není a nemůže být jeho věc.

Víš, co je skutečná příčina? Šmatlafouny, asociální sítě, 999 TV kanálů s 99% permanentně vysílaných kravin atd. apod. Plus nezájem rodičů o výchovu vlastních dětí a bezbřehá tzv. "tolerance" úplně čehokoliv. Čím je něco či někdo úchylnější, tím spíš se to chytne.

Dále soustavná preference tzv. "mladých", i když jsou blbí a totálně bez zkušeností (zato s nestvůrně a zcela bezdůvodně nabubřelým sebevědomím).

Howgh.

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3554
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #7 kdy: 19 Dubna 2023, 19:14:16 »
Vše, co píšeš je ale odvislé na a tedy důsledek systému. Dítě je odvislé od rodiny a funkčnost rodiny je odvislá na širším sociálním kontextu - tedy na systému / režimu.

Základní a střední školy opravdu už řadu let nefungují normálně - v tom jim brání legislativa a indoktrinace většiny pedagogů - zeptej se některých starších nebo uvědomělejších pedagogů - a to je součást toho problému, který se tady vyvrbil v tom dotazu a rozvinul do naší diskuze. Já prodávám učebnice a jsem s učiteli ve styku několikrát týdně a brečím, když je poslouchám.
A to se ani nebudu zmiňovat o školách na Jesenicku, Sokolovsku apod.

V minulém režimu bylo dost na co nadávat i proklínat, ale ten dnešní vytváří mentálně i fyzicky neschopnější masu i jedince - na to jsou čísla - pro ty, co to prostě nevidí i když je to do očí bijící ..

Smatphony a pseudosoc. sítě jsou nástroje kontroly a moci toho prohnilého, ale kdekým velebeného systému - to je právě účel - blbější a oddělenější jsou snáze ovladatelnější ..

Ty jim říkáš bolševik, já korpofašouni, někdo jiný jinak, ale to o čem píšeme jsou fakta a jsou to šmejdi, ať už je pojmenujeme jakkoliv ..

Ale to je tady OT a o tiskárnách Epson pořád nic nového ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4941
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #8 kdy: 20 Dubna 2023, 10:26:49 »
Ale pánové , jakkoli vás mám (oba) docela rád - toto je "počítačová poradna".  Věnujte raději svůj drahocenný čas řešením skutečných problémů v linuxu.  Sociologické polemiky sem opravdu nepatří... :-\
« Poslední změna: 20 Dubna 2023, 10:29:36 od juwa2 »

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1767
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #9 kdy: 20 Dubna 2023, 10:34:45 »
Já bych rád (navíc jsem - i když s obrovským sebezapřením - věcně poradil už hned ve své první reakci), ale podívej se na prvotní dotaz a uvědom si dále nulovou reakci tazatele. To je třešnička na dortu.

Ono totiž všechno souvisí se vším, víš?

Jen pro úplnost si zkus přečíst odkaz, co mám jako podpis...
« Poslední změna: 20 Dubna 2023, 10:55:03 od JirkaZ »

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4941
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #10 kdy: 20 Dubna 2023, 11:35:03 »
Raději něco užitečnějšího:
https://github.com/FreeTubeApp/FreeTube
Jelikož ale probíhají neustálé změny, je lépe používat nightly-builds (u "normální" verze (11/2022) nyní nefunguje local api)
https://github.com/FreeTubeApp/FreeTube/actions?query=workflow%3ABuild
K jejich zpřístupnění je potřeba být přihlášen/mít účet na github. Aktuální  (2023/04/20 00:13) verze je 2871
Doufám, že YT bez reklam a "opruzů" někomu udělá radost... :)
« Poslední změna: 20 Dubna 2023, 11:37:09 od juwa2 »

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1767
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #11 kdy: 20 Dubna 2023, 11:45:19 »
No dobře, pěkný (i když já to asi nevyužiju, na TyTrubku se dívám jen občas, a to ve FF obloženém doplňky a nepociťuju žádný opruz ani reklamu).

Jak to ale souvisí s tím dotazem k tiskárně? Nestálo by za to na to založit nové vlákno a v jiné sekci?
« Poslední změna: 20 Dubna 2023, 11:48:58 od JirkaZ »

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4941
Re:Tiskárna Epson XP 342,343,345 Series
« Odpověď #12 kdy: 20 Dubna 2023, 12:18:15 »
Souvisí to úplně stejně, jako ta Vaše sociologická debata v reakci na pův. dotaz, ale aspoň je to něco užitečného (na rozdíl od té debaty) - si teda myslím...  I proto jsem to sem "šoupnul".  A ne, kvůli takové jednoduché věci vlákno zakládat nehodlám.  :-\

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.