Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Bit torrent sync - není možné rozběhnout web-gui  (Přečteno 1488 krát)

psenik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 30
Bit torrent sync - není možné rozběhnout web-gui
« kdy: 16 Listopadu 2013, 14:09:19 »
Zdravím, právě jsem se pokusil zajistit si zálohování dat pomocí bittorrent sync, všechny jiné metody, které mi jsou dostupné mě velice zklamaly. Mám laptop, tam mám jednoho bittorrent sync clienta a potřebuji dostat druhého do Ubuntu server 12.04 LTS s XBMC a několika serverovými aplikacemi včetně datohé úložiště. Nyní chci do tohoto serveru dostat synchronizaci obsahu svého laptopu, ale přip pokusu o spuštění vypíše následující a na adrese, kde má běžet GUI nic není, resp 404 not found.
Výpis při spouštění démona:
Kód: [Vybrat]
psenik@XBMC:~/Stažené$ BitTorrent Sync forked to background. pid = 17802
/usr/lib/python2.7/dist-packages/gtk-2.0/gtk/__init__.py:57: GtkWarning: could not open display
  warnings.warn(str(e), _gtk.Warning)

** (btsyncindicator.py:17788): WARNING **: Příkazový řádek „dbus-launch --autolaunch=10efd41ab0b68550a3f3218600000008 --binary-syntax --close-stderr“ skončil s nenulovým stavem ukončení 1: Autolaunch error: X11 initialization failed.\n
/usr/lib/btsync-user/btsyncindicator.py:68: GtkWarning: IA__gtk_icon_theme_get_for_screen: assertion `GDK_IS_SCREEN (screen)' failed
  args.iconpath)
/usr/lib/btsync-user/btsyncindicator.py:68: Warning: invalid (NULL) pointer instance
  args.iconpath)
/usr/lib/btsync-user/btsyncindicator.py:68: Warning: g_signal_connect_data: assertion `G_TYPE_CHECK_INSTANCE (instance)' failed
  args.iconpath)
/usr/lib/btsync-user/btsyncindicator.py:77: GtkWarning: IA__gtk_clipboard_get_for_display: assertion `display != NULL' failed
  self.clipboard = gtk.Clipboard()
Traceback (most recent call last):
  File "/usr/lib/btsync-user/btsyncindicator.py", line 614, in <module>
    indicator = BtSyncIndicator()
  File "/usr/lib/btsync-user/btsyncindicator.py", line 77, in __init__
    self.clipboard = gtk.Clipboard()
RuntimeError: could not create GtkClipboard object

Netuším co to má společného s GTK, celé ovládání je webové gui, jinak nic. Poraďte prosím, netuším co s tím nadělám :-(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.